Usta w stylu BO HO naturalna matowa szminka do ust BOHO GREEN MAKEUP

Matowa szminka  105 Tapis rouge


Dostępność w PL (inne kolory) 49 zł

Skład dostępny na stronie głównej producenta tutaj

Moja opinia 
Pierwszą rzeczą, na którą zwróciłam uwagę po otwarciu tej szminki jest bardzo przyjemny zapach olejku grapefruitowego. Ładny zapach w tego typu kosmetykach, jest zawsze mile widziany.
Aplikacja szminki jest dosyć nietypowa, szminka dosyć wolno sunie po ustach, dzięki zawartości wosku pszczelego. To sprawia, że kolor lepiej przylega do ust i wystarczy tylko jedna aplikacja by uzyskać satysfakcjonujący efekt.
Nie mogę się do końca zgodzić, że jest to w pełni matowa szminka. Powiedziałabym, że ma delikatny połysk jednak to jest według mnie atutem. Nie ma tutaj suchego matu, jednak taki zmysłowy aksamitny kolor.
Trwałość szminki zależy od tego co robimy w ciągu dnia. Nie ruszana, potrafi wytrwać nawet 8h z taką samą intensywnością. Podczas jedzenia czy picia, kolor ściera się standardowo i trwałość określam na 5h. Zmywa się bezproblemowo, nie wymaga specjalnego płynu do demakijażu.
Polubiłam się bardzo z tą szminką, mimo mocnego koloru z chęcią po nią sięgam. Spełnia moje oczekiwania i zapewnia ładny kolor na ustach jak i dobrą pielęgnacje. Będę polować na promocje, gdyż cena regularna jest dla mnie nieco za wysoka.

Efekt oceńcie sami, poniżej zdjęcie jak prezentuje się na ustach


Co sądzicie o tej szmince ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy ! Wszystkie komentarze po 28.09.2016 do 20.03.2019 roku zostały skasowane z związku z przejściem systemu komentarzy ponownie na blogowy z disqusa - za kłopot bardzo przepraszam !

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger