Wywiad z marką Hagi
Hej Wszystkim,
Dziś bierzemy pod lupę markę kosmetyczną Hagi. Ciekawych zapraszam do przeczytania wywiadu i zapoznania się z firmą nieco bliżej :)


Co skłoniło Państwa do założenia firmy ?


Wiele było elementów, które sprawiły, że Hagi powstało, ale kluczowym impulsem było odnalezione marzenie sprzed wielu lat, by produkować kosmetyki naturalne najlepszej jakości. W latach `90 nie był to dobry moment  w Polsce na tego typu produkty. Było jeszcze na to za wcześnie i dopiero kilka lat temu można było powrócić do planów stworzenia takiej firmy.

Jakie sukcesy w pracy, przyniosły Państwu największą radość ?

Pierwszy dzień w nowym laboratorium, pierwsi klienci na BioBazarze, pozytywne reakcje na nasze produkty. Oraz wyróżnienia i nagrody bardziej oficjalne (wybór redakcji Glammies 2017 Najlepszy kosmetyk eko, must have 2017 Łódź Design Festiwal)
Co jest największą motywacją do pracy ? 

Stworzenie bardzo dobrego produktu, który trafi akurat do odpowiedniego odbiorcy, czyli SATYSFAKCJA KLIENTA.

Z jakiego kosmetyku są Państwo najbardziej dumni ?

Każdy nasz produkt powstaje z ogromnym zaangażowaniem i dbałością o to, by stworzyć naprawdę dobry kosmetyk. Jesteśmy dumni z mydeł w kostkach, które zostały wybrane z ponad setki receptur, z pudrów i soli do kąpieli, które przynoszą realną ulgę osobom zmęczonym i zestresowanym, z pomad do ciała, których można używać do smarowania pięt leżąc już w łóżku z książką oraz z multikremu Wakacje na Bali, który można zabrać do samolotu jako jeden kosmetyk do całościowej pielęgnacji na wyjazd. Jesteśmy też dumni z tworzenia ekologicznych świec sojowych. Nie możemy pominąć też bogatych balsamów do ciała i peelingów, które też są wartościowymi owocami naszej pracy. Chyba nie możemy się zdecydować na jeden produkt :)
Jakie są kolejne cele rozwoju firmy ?

Wprowadzić kremy do twarzy, rąk i stóp oraz oleje do ciała. Wprowadzić nową markę Hagi Baby - linię naturalnych kosmetyków dla dzieci.

Dlaczego warto używać naturalnych kosmetyków ?

Jeśli warto zdrowo się odżywiać, uprawiać sport i pozwalać sobie na relaks, to do kompletu należy włączyć  naturalne kosmetyki. Taka pielęgnacja przyniesie po niedługim czasie wyraźną  korzyść dla naszej skóry i naszego zdrowia.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy ! Wszystkie komentarze po 28.09.2016 do 20.03.2019 roku zostały skasowane z związku z przejściem systemu komentarzy ponownie na blogowy z disqusa - za kłopot bardzo przepraszam !

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger