Wzmacniająca kuracja przeciw wypadaniu Equilibra – działa !

Wzmacniająca kuracja przeciw wypadaniu Equilibra

 

Moja opinia

Z problemem wypadania włosów po ciąży, borykam się od dłuższego czasu. Niedawno stosowałam kurację przeciw wypadaniu która była skuteczna, jednak cena ponad dziesięciokrotnie większa nie zachęciła mnie do kontynuacji. 
I tak oto trafiłam na tą kurację przeciw wypadaniu włosów. Cena na każdą kieszeń, zupełnie inaczej do mnie przemawia.Użycie preparatu jest wygodne, dzięki spiczasto zakończonej końcówce, łatwo możemy dozować kosmetyk tam gdzie trzeba. Chwilę po nałożeniu jest wyczuwalny lekki chłód, który znika tak szybko jak się pojawia.
Zapach nie jest mocny, wyczuwam w nim mieszaninę aloesu i mentolu. 
Założę się, że alkohol w składzie nie umknie niektórym z was. Skład nie należy do naturalnych. Nie można jednak powiedzieć, że jest zły. Bogata kompozycja w : witaminy A, E, C, H, B5 i B6 ;olej arganowy; proteiny sojowe ; taurynę ; aloes; kreatynę ; wyciągi z zielonej herbaty i czerwonego wina. Wszystko tworzy specjalnie dobraną kompozycje składników, mającą przeciwdziałać wypadaniu włosów.

Efekty są i widać je czuć ! Włosy wypadają w minimalnej ilości. Zwiększył się ich porost, urosły w tym miesiącu więcej niż zazwyczaj. Są zdrowsze i mocniejsze, mniej podatne na uszkodzenia. Cieszę się, że zdecydowałam się na rozpoczęcie kuracji mimo że alkohol w składzie nie do końca do mnie przemawiał. Za niską cenę w końcu znalazłam kosmetyk, który radzi sobie z wypadaniem włosów jak należy. Szczerze polecam ! 


Wzmacniająca kuracja przeciw wypadaniu Equilibra
 

Leave a Reply

%d bloggers like this: