Antyperspirant aloesowy od Equilibra


Hej Wszystkim,

W poszukiwaniu idealnego antyperspirantu, musiałam spróbować właśnie ten. Czy spełnił moje oczekiwania ? Czy w końcu znalazłam swój ideał ? Ciekawych zapraszam do recenzji.

Informacja od producenta

Antyperspirant aloesowy w kulce aż w 30% składa się z aloesu pozyskiwanego z czystego niepasteryzowanego żelu aloesowego. Dzięki temu dezodorant ma działanie orzeźwiające, nawilżające oraz kojące. W antyperspirancie znajduje się również „inteligentna” cząsteczka pochodzenia naturalnego, która uaktywnia się podczas wydzielania potu, zapobiegając powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.

 

 Moja opinia

 

Pierwszą rzeczą jaką zauważyłam podczas stosowania tego antyperspirantu to delikatność. Użyty nawet świeżo po depilacji pach, nie powodował pieczenia ani zaczerwienienia. Przyznam, że to dla mnie duży plus - niestety większość antyperspirantów wywołuje u mnie podrażnienie świeżo po depilacji.

Zapach niestety nie należy do atutów tego kosmetyku, kojarzy mi się z chlorowaną wodą. Na szczęście znika szybko po aplikacji, stając się neutralnym zapachowo. Nie powoduje również lepkości pach, nie zauważyłam by pozostawiał plamy na ubraniach. Chwilę po użyciu, wyczuwalny jest efekt lekkiego przyjemnego chłodu.

Jak działa jego ochrona przeciwpotowa ? Mogę śmiało powiedzieć że spisuje się dobrze. Nie zaznałam żadnej sytuacji w której bym poczuła, że koniecznie jest ponowne użycie antyperspirantu. Zapewnia świeżość na cały dzień. (przypuszczam jednak, że latem będzie koniecznie ponowne użycie antyperspirantu)
Na uwagę zasługuje również skład, który aż w 30% składa się z aloesu. Nie zawiera: parabenów, soli aluminiu, sle, sles i peg, alergenów oraz alkoholu. Jestem skuszona sięgać częściej po ten antyperspirant, jednak ciągle będę szukać swojego ideału.


Lubicie markę Equilibra ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy ! Wszystkie komentarze po 28.09.2016 do 20.03.2019 roku zostały skasowane z związku z przejściem systemu komentarzy ponownie na blogowy z disqusa - za kłopot bardzo przepraszam !

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger