Antyperspirant aloesowy od Equilibra


Hej Wszystkim,

W poszukiwaniu idealnego antyperspirantu, musiałam spróbować właśnie ten. Czy spełnił moje oczekiwania ? Czy w końcu znalazłam swój ideał ? Ciekawych zapraszam do recenzji.

Informacja od producenta

Antyperspirant aloesowy w kulce aż w 30% składa się z aloesu pozyskiwanego z czystego niepasteryzowanego żelu aloesowego. Dzięki temu dezodorant ma działanie orzeźwiające, nawilżające oraz kojące. W antyperspirancie znajduje się również „inteligentna” cząsteczka pochodzenia naturalnego, która uaktywnia się podczas wydzielania potu, zapobiegając powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.

 

 Moja opinia

 

Pierwszą rzeczą jaką zauważyłam podczas stosowania tego antyperspirantu to delikatność. Użyty nawet świeżo po depilacji pach, nie powodował pieczenia ani zaczerwienienia. Przyznam, że to dla mnie duży plus - niestety większość antyperspirantów wywołuje u mnie podrażnienie świeżo po depilacji.

Zapach niestety nie należy do atutów tego kosmetyku, kojarzy mi się z chlorowaną wodą. Na szczęście znika szybko po aplikacji, stając się neutralnym zapachowo. Nie powoduje również lepkości pach, nie zauważyłam by pozostawiał plamy na ubraniach. Chwilę po użyciu, wyczuwalny jest efekt lekkiego przyjemnego chłodu.

Jak działa jego ochrona przeciwpotowa ? Mogę śmiało powiedzieć że spisuje się dobrze. Nie zaznałam żadnej sytuacji w której bym poczuła, że koniecznie jest ponowne użycie antyperspirantu. Zapewnia świeżość na cały dzień. (przypuszczam jednak, że latem będzie koniecznie ponowne użycie antyperspirantu)
Na uwagę zasługuje również skład, który aż w 30% składa się z aloesu. Nie zawiera: parabenów, soli aluminiu, sle, sles i peg, alergenów oraz alkoholu. Jestem skuszona sięgać częściej po ten antyperspirant, jednak ciągle będę szukać swojego ideału.


Lubicie markę Equilibra ?

Komentarze

Instagram

Blog Naturalnie Piękna, powstał w sierpniu 2009 roku. Jeszcze 10 lat temu, nie sądziłam,że moje hobby - potrwa tak długo. Dzięki prowadzeniu bloga, nauczyłam się lepiej dbać o siebie jako kobieta. Codziennie odkrywam nowe tajniki pielęgnacji: jak dbać o włosy, jak mieć zdrową cerę czy też jak troszczyć się o swoje zdrowe. Odkryłam swoje hobby jakim jest robienie domowych kosmetyków. Kosmetyki diy to coś co uwielbiam robić i cieszę się, gdy mogę podzielić się z innymi tym co robię. Na co dzień staram się stawiać na jak najbardziej naturalną pielęgnacje, sięgam głównie po kosmetyki naturalne, lubię też używać produktów polskich marek kosmetycznych. Recenzje kosmetyków to jeden z tematów najczęściej poruszanych na moim blogu. Traktuje to jako wyzwaniem i zawsze staram się włożyć w to dużo pracy i serca. Na blogu poruszam tematy nie tylko kosmetyczne. Znajdziecie tutaj też wiele inspiracji z świata wystroju wnętrz czy też mody. Lubię też dzielić się swoimi doświadczeniami z bycia blogerką i cieszę się, gdy mogę komuś przez to pomóc. Blog nie jest tylko stroną typowo poradnikową. Poruszam tutaj też tematy osobiste czyli w skrócie lifestyle. Zwierzam się z tego jak być mamą, która ma nieco kompleksów i walczy o pewność siebie. Zakładając tego bloga miałam jeden główny cel, nauczyć się kochać siebie i pokazać światu, że każda kobieta może być piękna. Mam nadzieję, że spędzicie tutaj miło czas i znajdziecie tutaj mnóstwo inspiracji