Cienie do powiek Ecolore

Cienie do powiek Ecolore

Niedawno było o podkładzie i pudrze matującym Ecolore. Dziś co nieco o cieniach do powiek 🙂

Peach Smoothie No.002 / Cranberry Cookie No.009
Cena 29,90 zł do kupienia między innymi tutaj 
Moja opinia 

Cienie do powiek Ecolore

Cień jaśniejszy Peach Smoothie jest  zdecydowanym ulubieńcem do dziennych makijaży. Bardzo dobrze rozświetla powiekę, optycznie powiększając oko. Bardzo łatwo się blenduje  z innymi kolorami. Można używać go zarówno solo jak i z połączeniem praktycznie każdego możliwego koloru. 
Z kolei Cranberry Cookie jest już konkretnym kolorem, nadaje makijażowi charakteru. Kolor jest mocny i bardzo kobiecy, faktycznie ma w sobie coś z żurawiny. 
Połączenie obu kolorów jest dla mnie szczałem w 10 ! Świetnie się razem komponują a dzięki nim, można uzyskać makijaż w stylu kolorowego smokey eye. Śmiało cienie spiszą się zarówno dla mniej wprawionych w makijażu jak i profesjonalistów. Cienie można zarówno stosować na sucho jak i na mokro, uzyskując efekt od delikatnego po bardziej wyrazisty. Bez zastosowania bazy utrzymują się do 8 h, z bazą mogą wytrzymać nawet 12 h. Mimo że są sypkie, nie obsypują się bardzo na powiece. Nie podrażniają również oczu ani nie podkreślają zmarszczek. Przypuszczam, że bardziej wprawiona osoba w makijażach, wyczaruje z tych cieni piękny makijaż. U mnie niestety w najprostszej formie, jednak nie można odmówić im uroku.
Makijaż z użyciem cieni do powiek
I co powiecie na te kolorki ?

Możesz również polubić

Dodaj komentarz