Lekkie serum rozświetlające z witaminą C od Liqpharm


 Cena około 60 zł, dostępność : apteki, online między innymi  tutaj

Informacje od producenta 

Serum LIQ CC Light dzięki wysokim stężeniom aktywnych składników redukuje proces starzenia się skóry oraz chroni przed działaniem niekorzystnych czynników środowiskowych. 15% witaminy C zapewnia szybkie pobudzenie syntezy kolagenu, skutecznie neutralizuje wpływ wolnych rodników i wyrównuje koloryt skóry. Aktywność czystej, niezjonizowanej formy witaminy C potęgowana jest przez odpowiednio dobrane stężenia tokoferolu i magnezu, które jednocześnie działają ochronnie, regenerująco oraz odżywczo. Dzień po dniu skóra odzyskuje utracony komfort, blask i witalność.


Moja opinia  

Jest to zdecydowany mój hit tej jesieni. Jesień jest porą roku, w której moja cera potrzebuje zastrzyku energii. Jesienna chandra daje się we znaki i moja cera szybciej szarzeje z braku słońca.

Te serum trafiło do mnie w idealnym momencie. Używam go codziennie rano, jego działanie jest głównie doraźnie. Od razu po użyciu, widać że cera jest bardziej promienna i zdrowsza (nie mam tu na myśli efektu świecenia się twarzy).
Nie pozostawia na skórze tłustej warstwy, nie powoduje uczucia dyskomfortu. Szybko się wchłania, dlatego można spokojnie użyć na na serum krem i zastosować makijaż.

Stosowane regularnie przyczyniło się do poprawy stanu mojej cery - zwłaszcza wyrównania kolorytów cery.  Nie czuje się tej jesieni jak chodzące zombie, szukające promieni słońca. Naprawdę szczerze polecam ten kosmetyk tym bardziej że jest skuteczne i wydajne. Na uwagę zasługuje również krótki skład kosmetyku. Cena adekwatna do jakości, warto szukać tego kosmetyku w promocjach w aptece.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy ! Wszystkie komentarze po 28.09.2016 do 20.03.2019 roku zostały skasowane z związku z przejściem systemu komentarzy ponownie na blogowy z disqusa - za kłopot bardzo przepraszam !

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger