Przejdź do treści

Lactacyd Precious Oil – hit czy kit ?

Hej Wszystkim,
Dzisiaj zapraszam na recenzję olejku do higieny intymnej. Czy nowość marki Lactacyd skradła moje serce ?

Informacje od producenta 

Delikatny olejek do higieny intymnej
Lactacyd Precious OIL to wyjątkowo delikatny olejek do higieny intymnej.
Formuła wzbogacona o drogocenne olejki została stworzona by delikatnie
oczyszczać i nawilżać okolice intymne. Twoja skóra będzie miękka, gładka
i nawilżona. Uczucie satynowej miękkości do 8 godzin

MLactacyd Precious Oil Moja opinia 

Niedawno otrzymałam przesyłkę niespodziankę o której wspominałam tutaj  klik. Przyznam, że dano nie otrzymałam czegoś tak ładnie zapakowanego ! To sprawiło, że z przyjemnością przetestowałam zawartość pudełka. Czy mój entuzjazm z czasem nie zmalał ?

Na początku warto wspomnieć, że skład kosmetyku jak na drogeryjne tego typu jest zadowalający. Jego forma olejku, który pod wpływem wody emulguje w delikatną piankę jest  jak najbardziej na plus. Kilka pierwszych użyć, przeszły bez zarzutu. Kosmetyk nie uczulał i po jego użyciu faktycznie było wyczuć większe nawilżenie miejsc intymnych, efekt nie był jednak długotrwały.
Rzeczą którą niestety nie umiem znieść w tym kosmetyku jest zapach. Nie powiem, że jest brzydki bo to było by kłamstwo. Niestety jak dla mnie jest nie do przyjęcia w tego typu kosmetykach. Jest zbyt ciężki, zbyt mocny i zbyt długo utrzymuje się po użyciu. W kosmetykach do higieny intymnej szukam raczej bardziej świeżych zapachów lub tych bez żadnego.
Ten kosmetyk ma jednak kilka innych fajnych opcji i z powodzeniem można użyć go do mycia innych części ciała. Bardzo fajnie oczyszcza twarz, nie podrażnia jej ani nie pozostawia jej przesuszonej. Użyty jako szampon do włosów, spisał się całkiem dobrze. Można by powiedzieć, że jest to kosmetyk uniwersalny. Ogólnie nie mogę podsumować tego kosmetyku ani jako hit ani jako kit. Ja jednak do niego już nie powrócę ze względu na zapach.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
%d bloggers like this: