Przejdź do treści

Facial cleansing brush Silver Crest z Lidla

Facial cleansing brush

Facial cleansing brush – czy warto kupić ?

Dzisiaj chciałam się z Wami podzielić opinią o Facial cleansing brush  Silver Crest z Lidla. Nie da się ukryć podobieństwa do słynnej już szczoteczki Forea Luna. Obecnie możemy kupić wiele tańszych zamienników drogiego pierwowzory. Czy ta Lidlowska szczoteczka jest warta zakupu ? Ciekawych zapraszam do recenzji.

Na pierwszy rzut oka, nie da się ukryć wysokiej jakości wykonania sprzętu. Za tak niewielką cenę (coś około 50 zł) możemy zakupić szczoteczkę do mycia twarzy która wizualnie nie odbiega niczym od droższych wariantów.
Sama w sobie jest dosyć poręczna i dobrze leży w dłoni. Jest lekka i nie wyślizguje się z dłoni podczas mycia twarzy. Po uruchomieniu, możemy sami ustalić prędkość wibracji szczoteczki. Posiada kilka ciekawych opcji o których warto wspomnieć :

  • Posiada dwa cykle : czyszczenia twarzy jak i masażu twarzy
  • Sygnałem wibrującym informuje kiedy należy przejść do oczyszczanie innej części twarzy
  • Po całkowitym naładowaniu szczoteczki, wskaźnik świetlny świeci w trybie ciągłym. Gdy ta ulegnie już rozładowaniu, zaczyna migać dając znać że pora naładować ją ponownie.

Facial cleansing brush – efekty stosowania

Powiem szczerze, nie jest to sprzęt który używam do codziennego oczyszczania twarzy. Jestem zdania, że skóra sama o siebie potrafi zadbać. Dlatego sięgam po szczoteczkę kilka razy w tygodniu, kiedy czuję że mojej cerze przyda się dokładniejsze oczyszczenie jak i odrobina relaksu. Szczoteczka potęguje nieco działanie kosmetyków, sprawia że te działają po prostu lepiej.
Efektu  użycia są zadowalające, cera widocznie jest bardziej oczyszczona i promienna. Silikonowe wypustki dają efekt podobny do stosowania peelingu do twarzy. Podoba mi się łatwość oczyszczania szczoteczki, wystarczy tylko umyć ją pod bieżącą wodą.Nie musimy również dokupywać baterii ani ładować każdorazowo przed użyciem. Na jednym ładowaniu spokojnie wytrzymuje miesiąc czasu. Ponadto jest trwała i używana systematycznie nie ulega zniszczeniu. Posiada również 3 letnią gwarancję w razie zepsucia sprzętu.
Osobiście uważam, że nie warto przepłacać i kupować tego typu droższego sprzętu. Działanie tak naprawdę w niewielkim stopniu może się różnić. Facial cleansing brush  Silver Crest jest szczoteczką wysokiej jakości za niskie pieniądze. Polecam spróbować i przekonać się samemu o jej działaniu.

Zestaw zawiera: szczoteczkę do mycia twarzy, ładowarkę i woreczek do przechowywania. Wszystko jest zapakowane w ładnie wyglądające pudełko. Myślę, że jest to świetna opcja zwłaszcza na prezent. Akurat ja otrzymałam ją w prezencie i mocno się zdziwiłam, kiedy okazało się że jest to sprzęt z Lidla a nie wyższej cenowo półki.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
%d bloggers like this: