5 pomysłów na spędzenie Walentynek


14 luty walentynki, data w kalendarzu wszystkim dobrze nam znana. Jedni wyczekują tego dnia z niecierpliwością, inni z kolei nie mogę się doczekać, aż będzie po wszystkim. Już na kilka tygodni przed - marketing rusza pełną parą. W sklepach robi się czerwono, a półki uginają się od szeregu drobiazgów dla drugiej połówki.  

Nie da się ukryć, że to właśnie w dniu walentynek, romantyzm sięga  poziom zenitu. Tak jak dla niektórych dzień zakochanych trwa cały rok, tak dla innych ledwo ten dzień jest uczuciowy. Bez względu na to, czy walentynki spędzamy sami czy z ukochaną osobą - powinniśmy celebrować miłość. Bo to ona właśnie, łamie wszelkie bariery i czyni nasz świat piękniejszym !

Jeśli Walentynki są dla Was tym dniem wyczekiwanym, a wciąż nie wiecie jak spędzić ten dzień. Zachęcam do spróbowania jednej z pięciu moich propozycji.Podobno nic tak nie zbliża do siebie, jak  wspólne zdobywanie szczytów górskich. Piękne widoki o każdej porze roku, pozwalają odkryć magię tych rejonów. Zaznanie we dwójkę przygód pieszych wędrówek, jest dobrym początkiem by tworzyć  piękne wspomnienia razem. Po trudach wędrówki, dla odmiany warto zrelaksować się wspólnie w gabinecie spa.

2. romantyczny wieczór w domu

Nie jest powiedziane, że randka w walentynki musi być tylko w restauracji. Jeśli oboje jesteście typem domownika, spędźcie ten dzień tam, gdzie lubicie najbardziej . Warto jednak, sprawić, by walentynki były inne i niezapomniane. Wspólnymi siłami, możecie przygotować romantyczną kolację przy świecach. Obejrzeć tkliwy film lub dla odmiany zagrać w grę planszową.

3. wspólne zrobienie czegoś dobrego

Wspólne czynienie dobra,  pozwala odkryć w sobie jeszcze większe pokłady miłości. Zamiast obdarowywać ukochaną osobę, kolejnym zbędnym drobiazgiem. Zróbcie coś innego ! Może by tak wybrać się do schroniska dla psów i w ramach wolontariatu pomóc pieską przynosząc im karmę i koce ? Możliwości jest naprawdę wiele, jedno jest pewne okazując bezinteresowną miłość innym mnożysz miłość i tworzysz coś pięknego.

4. spełnienie wspólnego marzenia  

Jeśli ma się wspólne marzenia, tym bardziej cieszy spełnienie ich razem. W dniu zakochanych warto odważyć się podjąć ten krok i zrealizować to, o czym myślało się przez tyle czasu. Lot motolotnią ? Jazda ferrari a może kurs tańca ? Cokolwiek jest waszym marzeniem, może stać się pięknym wspomnieniem na całe lata. 

5.  kulturalnie i z klasą

Wypad do kina i na pizzę jest typową i najczęściej wybieraną opcją w walentynki. A jakby tak zamiast tego wybrać coś innego ? Zamiast do kina wybrać się do teatru lub filharmonii. Wbrew pozorom, można spędzić tam czas znacznie lepiej niż w kinie z pudłem popcornu i colą. Warto również zamiast kolejny raz jeść pizzę, spróbować odkryć zupełnie nowych smaków kuchni świata czy też naszej rodzimej polskiej. 


Kochani ! Wszystkim wam życzę by miłość towarzyszyła Wam przez cały rok ! Bez względu na to, czy jesteście sami czy też macie u boku ukochaną osobę. Odkrywajcie miłość wokół siebie i dzielcie się nią . Nie zapomnijcie również kochać siebie samych !Komentarze

Instagram

Blog Naturalnie Piękna, powstał w sierpniu 2009 roku. Jeszcze 10 lat temu, nie sądziłam,że moje hobby - potrwa tak długo. Dzięki prowadzeniu bloga, nauczyłam się lepiej dbać o siebie jako kobieta. Codziennie odkrywam nowe tajniki pielęgnacji: jak dbać o włosy, jak mieć zdrową cerę czy też jak troszczyć się o swoje zdrowe. Odkryłam swoje hobby jakim jest robienie domowych kosmetyków. Kosmetyki diy to coś co uwielbiam robić i cieszę się, gdy mogę podzielić się z innymi tym co robię. Na co dzień staram się stawiać na jak najbardziej naturalną pielęgnacje, sięgam głównie po kosmetyki naturalne, lubię też używać produktów polskich marek kosmetycznych. Recenzje kosmetyków to jeden z tematów najczęściej poruszanych na moim blogu. Traktuje to jako wyzwaniem i zawsze staram się włożyć w to dużo pracy i serca. Na blogu poruszam tematy nie tylko kosmetyczne. Znajdziecie tutaj też wiele inspiracji z świata wystroju wnętrz czy też mody. Lubię też dzielić się swoimi doświadczeniami z bycia blogerką i cieszę się, gdy mogę komuś przez to pomóc. Blog nie jest tylko stroną typowo poradnikową. Poruszam tutaj też tematy osobiste czyli w skrócie lifestyle. Zwierzam się z tego jak być mamą, która ma nieco kompleksów i walczy o pewność siebie. Zakładając tego bloga miałam jeden główny cel, nauczyć się kochać siebie i pokazać światu, że każda kobieta może być piękna. Mam nadzieję, że spędzicie tutaj miło czas i znajdziecie tutaj mnóstwo inspiracji