5 pomysłów na spędzenie Walentynek

Jak spędzić walentynki

5 pomysłów na spędzenie Walentynek – jak nie nudzić się w Walentynki ?

14 luty walentynki, data w kalendarzu wszystkim dobrze nam znana. Jedni wyczekują tego dnia z niecierpliwością, inni z kolei nie mogę się doczekać, aż będzie po wszystkim. Już na kilka tygodni przed – marketing rusza pełną parą. W sklepach robi się czerwono, a półki uginają się od szeregu drobiazgów dla drugiej połówki.

Nie da się ukryć, że to właśnie w dniu walentynek, romantyzm sięga  poziom zenitu. Tak jak dla niektórych dzień zakochanych trwa cały rok, tak dla innych ledwo ten dzień jest uczuciowy. Bez względu na to, czy walentynki spędzamy sami czy z ukochaną osobą – powinniśmy celebrować miłość. Bo to ona właśnie, łamie wszelkie bariery i czyni nasz świat piękniejszym !

Jeśli Walentynki są dla Was tym dniem wyczekiwanym, a wciąż nie wiecie jak spędzić ten dzień. Zachęcam do spróbowania jednej z pięciu moich propozycji.

1. weekend we dwoje w górach

Podobno nic tak nie zbliża do siebie, jak  wspólne zdobywanie szczytów górskich. Piękne widoki o każdej porze roku, pozwalają odkryć magię tych rejonów. Zaznanie we dwójkę przygód pieszych wędrówek, jest dobrym początkiem by tworzyć  piękne wspomnienia razem. Po trudach wędrówki, dla odmiany warto zrelaksować się wspólnie w gabinecie spa.

2. romantyczny wieczór w domu

Nie jest powiedziane, że randka w walentynki musi być tylko w restauracji. Jeśli oboje jesteście typem domownika, spędźcie ten dzień tam, gdzie lubicie najbardziej . Warto jednak, sprawić, by walentynki były inne i niezapomniane. Wspólnymi siłami, możecie przygotować romantyczną kolację przy świecach. Obejrzeć tkliwy film lub dla odmiany zagrać w grę planszową.

3. wspólne zrobienie czegoś dobrego

Wspólne czynienie dobra,  pozwala odkryć w sobie jeszcze większe pokłady miłości. Zamiast obdarowywać ukochaną osobę, kolejnym zbędnym drobiazgiem. Zróbcie coś innego ! Może by tak wybrać się do schroniska dla psów i w ramach wolontariatu pomóc pieską przynosząc im karmę i koce ? Możliwości jest naprawdę wiele, jedno jest pewne okazując bezinteresowną miłość innym mnożysz miłość i tworzysz coś pięknego.

4. spełnienie wspólnego marzenia

Jeśli ma się wspólne marzenia, tym bardziej cieszy spełnienie ich razem. W dniu zakochanych warto odważyć się podjąć ten krok i zrealizować to, o czym myślało się przez tyle czasu. Lot motolotnią ? Jazda ferrari a może kurs tańca ? Cokolwiek jest waszym marzeniem, może stać się pięknym wspomnieniem na całe lata.

5.  kulturalnie i z klasą

Wypad do kina i na pizzę jest typową i najczęściej wybieraną opcją w walentynki. A jakby tak zamiast tego wybrać coś innego ? Zamiast do kina wybrać się do teatru lub filharmonii. Wbrew pozorom, można spędzić tam czas znacznie lepiej niż w kinie z pudłem popcornu i colą. Warto również zamiast kolejny raz jeść pizzę, spróbować odkryć zupełnie nowych smaków kuchni świata czy też naszej rodzimej polskiej.
Kochani ! Wszystkim wam życzę by miłość towarzyszyła Wam przez cały rok ! Bez względu na to, czy jesteście sami czy też macie u boku ukochaną osobę. Odkrywajcie miłość wokół siebie i dzielcie się nią . Nie zapomnijcie również kochać siebie samych !

Możesz również polubić

Dodaj komentarz