Przejdź do treści

Jak łatwo znaleźć dobrego fryzjera i kosmetyczkę ?

Kosmetyczka Warszawa na Moment.pl

Uwielbiam proste rozwiązania, które ułatwiają życie. Tak właśnie jest z portalem Moment.pl ! Portal ten skupia w jednym miejscu najlepsze salony fryzjerskie, kosmetyczne i gabinety spa. Dzięki temu, nie musimy bawić się w wyszukiwanie w sieci odpowiedniego miejsca. Wystarczy jedno kliknięcie, by znaleźć to czego potrzebujemy w naszej okolicy.

Nie musimy się również obawiać, że opinie konkretnych gabinetów są naciągnięte. Opinie w portalu, mogą wystawić tylko te osoby, które za pośrednictwem strony umówiły się na wizytę.
Najlepsze jest to, że na wizytę możemy się umówić w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Nie musimy tracić czasu na dodzwonienie się do salonu, ani prowadzić rozmów przez telefon które nie każdy z nas lubi.

Jak to działa ?

  • Na stronie moment.pl wybieramy konkretną usługę i miejsce np.Fryzjer Warszawa
  • Po chwili pojawi się lista ofert i konkretnych salonów
  • Klikamy w wybrany salon
  • Wyszukujemy konkretną usługę, którą chcemy zrobić np. strzyżenie damskie
  • Klikamy rezerwuj
  • Jeśli usługę wykonuje kilka specjalistów, wybieramy konkretną osobę
  • Szukamy dogodnego terminu i potwierdzam rejestrację podając numer telefonu (rejestrujemy się na portalu, jeśli nie posiadamy aktywnego konta)
  • Gotowe !

Możemy również wyszukać usługę po konkretnym zakresie cenowym. Jak i również wybrać salon sugerując się opiniami użytkowników.

Kosmetyczka Warszawa na Moment.pl
Kliknij by powiększyć

Takie rozwiązania, zdecydowanie ułatwiają nam życie. Jeszcze 10 lat temu, nie pomyślałabym że rezerwacja usługi kosmetycznej czy fryzjerskiej będzie taka łatwa. Zaletą portalu jest to, że ciągle się rozwija. Obecnie w bazie jest blisko 30 tysięcy salonów, więc mamy w czym wybierać. Moment.pl jest portalem, którego sama nazwa określa to co oferuje. Szybko i łatwo, możemy znaleźć to czego szukamy. Takie rozwiązania to ja rozumiem 🙂

Kosmetyczka Warszawa na Moment.pl
Znacie Moment.pl ?
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
%d bloggers like this: