Jak łatwo znaleźć dobrego fryzjera i kosmetyczkę ?

Kosmetyczka Warszawa na Moment.pl

Uwielbiam proste rozwiązania, które ułatwiają życie. Tak właśnie jest z portalem Moment.pl ! Portal ten skupia w jednym miejscu najlepsze salony fryzjerskie, kosmetyczne i gabinety spa. Dzięki temu, nie musimy bawić się w wyszukiwanie w sieci odpowiedniego miejsca. Wystarczy jedno kliknięcie, by znaleźć to czego potrzebujemy w naszej okolicy.

Nie musimy się również obawiać, że opinie konkretnych gabinetów są naciągnięte. Opinie w portalu, mogą wystawić tylko te osoby, które za pośrednictwem strony umówiły się na wizytę.
Najlepsze jest to, że na wizytę możemy się umówić w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Nie musimy tracić czasu na dodzwonienie się do salonu, ani prowadzić rozmów przez telefon które nie każdy z nas lubi.


Jak to działa ?
  • Na stronie moment.pl wybieramy konkretną usługę i miejsce np.Fryzjer Warszawa
  • Po chwili pojawi się lista ofert i konkretnych salonów
  • Klikamy w wybrany salon
  • Wyszukujemy konkretną usługę, którą chcemy zrobić np. strzyżenie damskie
  • Klikamy rezerwuj
  • Jeśli usługę wykonuje kilka specjalistów, wybieramy konkretną osobę
  • Szukamy dogodnego terminu i potwierdzam rejestrację podając numer telefonu (rejestrujemy się na portalu, jeśli nie posiadamy aktywnego konta)
  • Gotowe !
Możemy również wyszukać usługę po konkretnym zakresie cenowym. Jak i również wybrać salon sugerując się opiniami użytkowników.
Kosmetyczka Warszawa na Moment.pl
Kliknij by powiększyć

Takie rozwiązania, zdecydowanie ułatwiają nam życie. Jeszcze 10 lat temu, nie pomyślałabym że rezerwacja usługi kosmetycznej czy fryzjerskiej będzie taka łatwa. Zaletą portalu jest to, że ciągle się rozwija. Obecnie w bazie jest blisko 30 tysięcy salonów, więc mamy w czym wybierać. Moment.pl jest portalem, którego sama nazwa określa to co oferuje. Szybko i łatwo, możemy znaleźć to czego szukamy. Takie rozwiązania to ja rozumiem :)

Kosmetyczka Warszawa na Moment.pl
Znacie Moment.pl ?

Komentarze

Instagram

Blog Naturalnie Piękna, powstał w sierpniu 2009 roku. Jeszcze 10 lat temu, nie sądziłam,że moje hobby - potrwa tak długo. Dzięki prowadzeniu bloga, nauczyłam się lepiej dbać o siebie jako kobieta. Codziennie odkrywam nowe tajniki pielęgnacji: jak dbać o włosy, jak mieć zdrową cerę czy też jak troszczyć się o swoje zdrowe. Odkryłam swoje hobby jakim jest robienie domowych kosmetyków. Kosmetyki diy to coś co uwielbiam robić i cieszę się, gdy mogę podzielić się z innymi tym co robię. Na co dzień staram się stawiać na jak najbardziej naturalną pielęgnacje, sięgam głównie po kosmetyki naturalne, lubię też używać produktów polskich marek kosmetycznych. Recenzje kosmetyków to jeden z tematów najczęściej poruszanych na moim blogu. Traktuje to jako wyzwaniem i zawsze staram się włożyć w to dużo pracy i serca. Na blogu poruszam tematy nie tylko kosmetyczne. Znajdziecie tutaj też wiele inspiracji z świata wystroju wnętrz czy też mody. Lubię też dzielić się swoimi doświadczeniami z bycia blogerką i cieszę się, gdy mogę komuś przez to pomóc. Blog nie jest tylko stroną typowo poradnikową. Poruszam tutaj też tematy osobiste czyli w skrócie lifestyle. Zwierzam się z tego jak być mamą, która ma nieco kompleksów i walczy o pewność siebie. Zakładając tego bloga miałam jeden główny cel, nauczyć się kochać siebie i pokazać światu, że każda kobieta może być piękna. Mam nadzieję, że spędzicie tutaj miło czas i znajdziecie tutaj mnóstwo inspiracji