Przejdź do treści

Czy warto podjąć się depilacji laserowej ? Pół roku od pierwszego zabiegu

Właśnie mija pół roku od pierwszego zabiegu laserem Lightsheer Duet i wiecie co? (o pierwszych wrażeniach, przeczytacie tutaj) To była jedna z najlepszych moich decyzji. Nie zawsze było łatwo, ale naprawdę warto. Patrząc na moją skórę widzę kolosalne zmiany! W ciągu tych miesięcy przeszłam 4 zabiegi i idealnie gładka skóra jest na wyciągnięcie ręki 🙂 Aktualnie pozbyłam się ponad 70% moich włosów !! Taki wynik już mnie zadowala, a będzie tylko lepiej.

Sami spójrzcie. Wcześniej skórę pokrywały czarne, grube włoski w odstępach 0,5mm-1,00mm, a aktualnie odstępy są 5,0mm-20,00mm. Na pierwszy rzut oka widać poprawę. Chociaż nie mogę powiedzieć, że zabiegi są bezbolesne, to humor zawsze dopisuje. Za każdym razem w gabinecie panuje przyjazna atmosfera 🙂 Warto pocierpieć chwilę dla takich efektów, które są na całe życie!

Pamiętajcie tylko aby za każdym razem przestrzegać zasad.

  1.  Na czas zabiegów zapominamy o opalaniu (o solarium również) i wystawianiu depilowanych partii ciała na słońce. Również spacer w krótkich spodenkach np. w lipcu sprawi że skóra na nogach łapie promienie słoneczne. Stosujmy filtry UV lub zdecydujmy się na depilację zimą 🙂
  2. Przyjmowanie niektórych leków źle wpływa na działanie lasera, m.in. retinoidy, izotretyonina, dziurawiec, nagietek. Spis wszystkich substancji znajdziesz w tym artykule Przeciwwskazania do zabiegu depilacji laserowej
  3. Dzień zabiegu to dzień dla Ciebie – odpocznij, zrelaksuj się, a jeśli trenujesz to w ten dzień zrób sobie przerwę, skóra może być podrażniona przez kilkanaście godzin.
  4. Pamiętaj o odpowiedniej pielęgnacji skóry, nawilżaj ją i jeśli rosną Ci jeszcze włoski zgol je
  5. bardzo ostrożnie maszynką.
  6. Przygotuj się że za kilka miesięcy będziesz cieszyć się idealnie gładką skórą! 🙂

P.s
Jeśli macie dodatkowe pytania chętnie na nie odpowiem.I szczerze polecam gabinet depilacja.pl w Szczecinie przy ul. ks. kard. St. Wyszyńskiego 37. Zawsze możecie umówić się na konsultację, aby dowiedzieć czy możecie poddać się laserowej depilacji.

*Autor wpisu i zdjęć Barbara T – ciąg dalszy nastąpi 🙂

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
%d bloggers like this: