• Home
  • /
  • Recenzje
  • /
  • Masażer Antycellulitowy 6-głowicowy ME7722

Masażer Antycellulitowy 6-głowicowy ME7722

Masażer Antycelulitowy

Masażer Antycellulitowy – czy warto ?

Już od jakiegoś czasu, marzył mi się tego typu sprzęt do masażu. Coś zarazem skutecznego i prostego w obsłudze. Do tej pory używałam zwykłych rękawic do masażu i byłam bardzo ciekawa czy sprzęt elektroniczny będzie skuteczniejszy. Niedawno miałam okazję przekonać się o tym osobiście.

Dziś chciałam się Wami podzielić opinią, używania Masażera ME7722. Ze względu na to, że nie mogłam w pełni sprawdzić jego możliwości, poprosiłam o pomoc w recenzji bliską mi osobę. Obiecuję jednak, że po ciąży w cyklu postów ,,Mama wraca do formy” napiszę o tym masażerze raz jeszcze.

Co u urządzeniu mówi producent ?

Inspirowany profesjonalnymi technikami masażu ręcznego. Jest polecany do walki z cellulitem, z zatrzymaniem płynów i wiotczeniem skóry, a także do masażu zmęczonych wysiłkiem mięśni. Wymienialne głowice masujące i kontrola intensywności pracy pozwala dostosować masaż do wielu problemów.

Masażer ME-7722 wygładza skórę i poprawia jej elastyczność, usuwa nadmiar wody i toksyn, poprawia ukrwienie, wspomaga leczenie zwiotczenia skóry, stosowany po treningu siłowym przyspiesza regenerację mięśni, a poprzez działanie relaksacyjne reguluje ciśnienie krwi, wspomaga również spalanie tkanki tłuszczowej, w widoczny sposób i skutecznie redukuje cellulit.

Zawartość opakowania

W skład zestawu wchodzi

– Masażer Medivon ME-7722 wraz z 6 wymiennymi nakładkami.

– Instrukcja obsługi

Głowica falista. Stosuje się ją do masażu: Nóg i pośladków, obrębu brzucha i ramion. Działanie: Redukcja tłuszczu i cellulitu w najgłębszych warstwach skóry.

Głowica rolkowa. Stosuje się ją do masażu: Nóg i pośladków. Działanie: Rozmasowuje partie objęte cellulitem, pomaga pozbyć się nadmiaru wody z organizmu, przywraca jędrność skóry.

Głowica wałkowa. Stosuje się ją do masażu: Nóg i pośladków, obrębu brzucha i ramion. Działanie: Redukcja tłuszczu i cellulitu w najgłębszych warstwach skóry.

Głowica z kolczastą rolką.
Stosuje się ją do masażu: Nóg i pośladków. Działanie: Pomaga w pozbyciu się nadmiaru wody, ujędrnia skórę i poprawia jej ukrwienie, zmniejsza obrzęk cellulitu.

Głowica kulkowa. Stosowana do masażu: brzucha i ramion. Działanie: Stymuluje i rozluźnia mięśnie, poprawia ukrwienie skóry. Działa korzystnie na układ pokarmowy, zapobiega zaparciom. Usuwa nadmiar toksyn z organizmu.

Głowica palcowa. Stosowana do masażu: Nóg i pośladków. Działanie: Pomaga w pozbyciu się nadmiaru wody, ujędrnia skórę i poprawia jej ukrwienie, zmniejsza obrzęk cellulitu.

Moja opinia
Urządzenie stosowałam jedynie do masażu nóg i ramion. Myślę, że fajną opcją jest duży wybór nakładek. Mimo że wszystkie wyglądają podobnie, niektóre mają takie samo działanie. Można zatem wybrać te, które najbardziej nam odpowiadają w danym momencie.
Samo urządzenie jest poręczne i dobrze leży w dłoni. Zazwyczaj mój masaż nie trwał zbyt długo, po 5 minutach czułam, że zrobił co należy z moją skórą. Przy dłużej trwającym masażu, może wydawać się nieco cięższy. Ciekawą opcją jest możliwość włączenia podczerwieni, która dodatkowo zwiększa możliwość urządzenia. Sami również decydujemy o prędkości wibracji od tych mniej po bardziej intensywne. Sprzęt jest wykonany w dobrej jakości, jest również objęty 3-letnią gwarancją w przypadku zużycia się którejś z części.
Jak spisało się u mnie urządzenie ?

Moim problemem było nadmierne gromadzenie się wody zwłaszcza w obrębie nóg. Niestety w czasie ciąży, nogi puchną i szybciej się męczą. Dlatego taki masaż codziennie wieczorem, jest dla mnie chwilą relaksu i regeneracji po męczącym dniu. Bardzo poprawia mi ogólne samopoczucie i niweluje wszelkie zmęczenie. Przy regularnym stosowaniu, widocznie usuwa nadmiar wody z organizmu. Nogi nie są tak bardzo opuchnięte i obolałe. Myślę, że taki relaks przyda się każdej kobiecie.

Próbowałam różnych końcówek i najchętniej sięgam po głowicę falistą, działa ona najciszej z wszystkich zakładek. Jest również najłagodniejsza i myślę, że każdy polubi jej użycie. Pozostałe głowice działają już nieco mocniej a głowicę z kolczastą rolką, mogę zaliczyć do bardzo konkretnego masażu. Myślę, że pozostałe końcówki, będę używała później w ujędrnieniu skóry brzucha i szybszemu powrotowi do formy.

Opinia drugiej testerki

Urządzenia używam od około 2 tygodni czasu. Z początku myślałam, że przez tak krótki okres nie będzie widocznych rezultatów. Ku mojemu zaskoczeniu są ! Zauważyłam widoczną poprawę, szczególnie na skórze ramion. Jest ona bardziej jędrna i mniej obwisła. Zaczynam również dostrzegać zmiany w obrębie brzucha, sądzę jednak, że potrzeba nieco więcej czasu by uzyskać odpowiednie rezultaty. Samo urządzenie jest poręczne i wygodne w urządzeniu. Przyznam, że przy dłużej trwającym masażu, zaczyna ciążyć w dłoni. Podoba mi się to, że sprzęt ma tyle różnych nakładek. Najczęściej używam głowicy falistej i kulistej. Ogólnie urządzenie zrobiło na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Z przyjemnością będę stosować je dalej, zachęcona już widocznymi rezultatami.

* Aktualizacja po roku stosowania. Masażer niestety się zepsuł, złamała się część obrotowa, nie da się przyczepić żadnej nakładki. Dodam, że nie stosowałam urządzenia systematycznie i często.

Sprzęt można nabyć w sklepie medivon.pl

Dodaj komentarz