KORIKA NaturBeauty maska odżywcza w płacie


Jest to moje pierwsze spotkanie z marką koreańską Korika. Marka ta wprowadziła na rynek serię kosmetyków NaturBeauty. Seria ta bazuje na naturalnych ekstraktach oraz wodzie z lodowca. Wszystko to na podstawie najnowszych technologi.

Jak spisała się u mnie maseczka odżywcza w płacie Korika ?

Płat maski jest bardzo dobrze nasączony, dzięki temu łatwo nakłada się na twarz i dobrze się jej trzyma. Płynu jest na tyle, że spokojnie resztę z opakowania można wklepać np. w dekolt. Zapach jest miły i przyjemny dla nosa i zarazem bardzo dobrze zrównoważony. Podczas aplikacji maseczki nie zauważyłam żadnych negatywnych efektów. Maska nałożona na twarz daje przyjemne uczucie świeżości i ukojenia.


Efekty użycia są takie, jak zapewnia producent. Skóra wyczuwalnie jest bardziej nawilżona i miła w dotyku. W dodatku zyskuje ładnego promiennego wyglądu. Zaraz po ściągnięciu płatu maski, skóra jest ciągle mokra. Można poczekać, aż całość się wchłonie w skórę lub zmyć pozostałość wodą.  Podsumowując uważam maseczkę za dobrą jakościowo, myślę jednak że jej systematyczne stosowanie przyniesie jeszcze lepsze efekty odżywienia skóry.

Dostępność iperfumy.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy ! Wszystkie komentarze po 28.09.2016 do 20.03.2019 roku zostały skasowane z związku z przejściem systemu komentarzy ponownie na blogowy z disqusa - za kłopot bardzo przepraszam !

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger