KORIKA NaturBeauty maska odżywcza w płacie

Jest to moje pierwsze spotkanie z marką koreańską Korika. Marka ta wprowadziła na rynek serię kosmetyków NaturBeauty. Seria ta bazuje na naturalnych ekstraktach oraz wodzie z lodowca. Wszystko to na podstawie najnowszych technologi.

Jak spisała się u mnie maseczka odżywcza w płacie Korika ?

Płat maski jest bardzo dobrze nasączony, dzięki temu łatwo nakłada się na twarz i dobrze się jej trzyma. Wielkość maski całkowicie mi odpowiada i pasuje do mojego kształtu twarzy.  Płynu jest na tyle, że spokojnie resztę z opakowania można wklepać np. w dekolt. Zapach jest miły i przyjemny dla nosa i zarazem bardzo dobrze zrównoważony. Podczas aplikacji maseczki nie zauważyłam żadnych negatywnych efektów, bez pieczenia ani szczypania. Maska nałożona na twarz daje przyjemne uczucie świeżości i ukojenia.

KORIKA NaturBeauty maska odżywcza w płacie

Efekty użycia

Efekty użycia są takie, jak zapewnia producent. Skóra wyczuwalnie jest bardziej nawilżona i miła w dotyku. W dodatku zyskuje ładnego promiennego wyglądu. Zaraz po ściągnięciu płatu maski, skóra jest ciągle mokra. Można poczekać, aż całość się wchłonie w skórę lub zmyć pozostałość wodą.  Podsumowując uważam maseczkę za dobrą jakościowo, myślę jednak że jej systematyczne stosowanie przyniesie jeszcze lepsze efekty odżywienia skóry.  Po użyciu maseczki, mogę stwierdzić że tego typu kosmetyk, na pewno spisze się u mnie od czasu do czasu.

Dostępność Notino.pl

Leave a Reply

%d bloggers like this: