KORIKA NaturBeauty maska odżywcza w płacie


Jest to moje pierwsze spotkanie z marką koreańską Korika. Marka ta wprowadziła na rynek serię kosmetyków NaturBeauty. Seria ta bazuje na naturalnych ekstraktach oraz wodzie z lodowca. Wszystko to na podstawie najnowszych technologi.

Jak spisała się u mnie maseczka odżywcza w płacie Korika ?

Płat maski jest bardzo dobrze nasączony, dzięki temu łatwo nakłada się na twarz i dobrze się jej trzyma. Płynu jest na tyle, że spokojnie resztę z opakowania można wklepać np. w dekolt. Zapach jest miły i przyjemny dla nosa i zarazem bardzo dobrze zrównoważony. Podczas aplikacji maseczki nie zauważyłam żadnych negatywnych efektów. Maska nałożona na twarz daje przyjemne uczucie świeżości i ukojenia.


Efekty użycia są takie, jak zapewnia producent. Skóra wyczuwalnie jest bardziej nawilżona i miła w dotyku. W dodatku zyskuje ładnego promiennego wyglądu. Zaraz po ściągnięciu płatu maski, skóra jest ciągle mokra. Można poczekać, aż całość się wchłonie w skórę lub zmyć pozostałość wodą.  Podsumowując uważam maseczkę za dobrą jakościowo, myślę jednak że jej systematyczne stosowanie przyniesie jeszcze lepsze efekty odżywienia skóry.

Dostępność Notino.pl

Komentarze

Instagram

Blog Naturalnie Piękna, powstał w sierpniu 2009 roku. Jeszcze 10 lat temu, nie sądziłam,że moje hobby - potrwa tak długo. Dzięki prowadzeniu bloga, nauczyłam się lepiej dbać o siebie jako kobieta. Codziennie odkrywam nowe tajniki pielęgnacji: jak dbać o włosy, jak mieć zdrową cerę czy też jak troszczyć się o swoje zdrowe. Odkryłam swoje hobby jakim jest robienie domowych kosmetyków. Kosmetyki diy to coś co uwielbiam robić i cieszę się, gdy mogę podzielić się z innymi tym co robię. Na co dzień staram się stawiać na jak najbardziej naturalną pielęgnacje, sięgam głównie po kosmetyki naturalne, lubię też używać produktów polskich marek kosmetycznych. Recenzje kosmetyków to jeden z tematów najczęściej poruszanych na moim blogu. Traktuje to jako wyzwaniem i zawsze staram się włożyć w to dużo pracy i serca. Na blogu poruszam tematy nie tylko kosmetyczne. Znajdziecie tutaj też wiele inspiracji z świata wystroju wnętrz czy też mody. Lubię też dzielić się swoimi doświadczeniami z bycia blogerką i cieszę się, gdy mogę komuś przez to pomóc. Blog nie jest tylko stroną typowo poradnikową. Poruszam tutaj też tematy osobiste czyli w skrócie lifestyle. Zwierzam się z tego jak być mamą, która ma nieco kompleksów i walczy o pewność siebie. Zakładając tego bloga miałam jeden główny cel, nauczyć się kochać siebie i pokazać światu, że każda kobieta może być piękna. Mam nadzieję, że spędzicie tutaj miło czas i znajdziecie tutaj mnóstwo inspiracji