Koszyczek ratunkowy dla Panny Młodej i nie tylkoGdy przypominam sobie mój dzień ślubu, żałuję że nie pomyślałam o tym aby zaopatrzyć się w koszyczek ratunkowy na wesele. Oczywiście nie mam tutaj na myśli koszyka wypełnionego plastrami i bandażami, chociaż i te rzeczy warto mieć przy sobie zawsze w pobliżu.


Koszyczek ratunkowy dla Panny Młodej, to nic innego jak zbiór rzeczy które w razie ,,wypadku” przywrócą na nowo piękny wygląd jak i jej lepsze samopoczucie.
Warto poprosić kogoś bliskiego aby wziął ze sobą cały ratunkowy zestaw. Nigdy nie wiadomo, jaka pogoda może się przytrafić ani co może się wydarzyć w danym dniu.
Przykładowo na moim weselu było tak gorąco, że pot dosłownie spływał mi z czoła. Na większości zdjęć z wesela widać jak bardzo świeciło się moje czoło. Gdybym wtedy miała przy sobie wodę termalną albo chociażby bibułki matujące - wyglądałabym i czuła się znacznie lepiej. Czasu jednak nie wrócę, dlatego jeśli jesteście jeszcze przed dniem ślubu koniecznie zaopatrzcie się w zestaw ratunkowy.


Co powinien zawierać taki koszyczek ? Bycie zbyt przezornym w tym dniu nie zaszkodzi, do zestawu można dołączyć kilka niezbędnych rzeczy, takich jak np:
  • Tabletki przeciwbólowe
  • Zestaw higieniczny: podpaski lub tampony, chusteczki higieniczne oraz te nawilżane (odświeżające, do demakijażu i do higieny intymnej)
  • Do poprawy fryzury: wsuwki do włosów, lakier do włosów
  • Do poprawy makijażu: korektor, szminka, tusz do rzęs, bibułki matujące, woda termalna
  • Gdy nogi bolą: spray na opuchnięte nogi, plastry na otarcia
  • Dla odświeżenia: płyn do płukania ust, chusteczki odświeżające, antyperspirant

P.s Warto pomyśleć o gościach weselnych i umieścić tego typu zestawy w łazience. Wiele przydatnych kosmetyków znajdziesz w sklepie Notino.pl.


A co wy umieścilibyście w koszyczku ratunkowym na weselu ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy ! Wszystkie komentarze po 28.09.2016 do 20.03.2019 roku zostały skasowane z związku z przejściem systemu komentarzy ponownie na blogowy z disqusa - za kłopot bardzo przepraszam !

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger