Koszyczek ratunkowy dla Panny Młodej i nie tylko

Koszyczek ratunkowy dla Panny Młodej – must have na weselu !

Gdy przypominam sobie mój dzień ślubu, żałuję że nie pomyślałam o tym aby zaopatrzyć się w koszyczek ratunkowy na wesele. Oczywiście nie mam tutaj na myśli koszyka wypełnionego plastrami i bandażami, chociaż i te rzeczy warto mieć przy sobie zawsze w pobliżu.

Koszyczek ratunkowy dla Panny Młodej, to nic innego jak zbiór rzeczy które w razie ,,wypadku” przywrócą na nowo piękny wygląd jak i jej lepsze samopoczucie.
Warto poprosić kogoś bliskiego aby wziął ze sobą cały ratunkowy zestaw. Nigdy nie wiadomo, jaka pogoda może się przytrafić ani co może się wydarzyć w danym dniu.
Przykładowo na moim weselu było tak gorąco, że pot dosłownie spływał mi z czoła. Na większości zdjęć z wesela widać jak bardzo świeciło się moje czoło. Gdybym wtedy miała przy sobie wodę termalną albo chociażby bibułki matujące – wyglądałabym i czuła się znacznie lepiej. Czasu jednak nie wrócę, dlatego jeśli jesteście jeszcze przed dniem ślubu koniecznie zaopatrzcie się w zestaw ratunkowy.

Co powinien zawierać taki koszyczek ? Bycie zbyt przezornym w tym dniu nie zaszkodzi, do zestawu można dołączyć kilka niezbędnych rzeczy, takich jak np:

  • Tabletki przeciwbólowe
  • Zestaw higieniczny: podpaski lub tampony, chusteczki higieniczne oraz te nawilżane (odświeżające, do demakijażu i do higieny intymnej)
  • Do poprawy fryzury: wsuwki do włosów, lakier do włosów
  • Do poprawy makijażu: korektor, szminka, tusz do rzęs, bibułki matujące, woda termalna
  • Gdy nogi bolą: spray na opuchnięte nogi, plastry na otarcia
  • Dla odświeżenia: płyn do płukania ust, chusteczki odświeżające, antyperspirant

P.s Warto pomyśleć o gościach weselnych i umieścić tego typu zestawy w łazience. Wiele przydatnych kosmetyków znajdziesz w sklepie Notino.pl.

A co wy umieścilibyście w koszyczku ratunkowym na weselu ?

Leave a Reply

%d bloggers like this: