L’Oréal Paris Botanicals Rich Infusion szampon

L’Oréal Paris Botanicals Rich Infusion Dziś bierzemy pod lupę szampon matki L’ORÉAL PARIS a dokładniej szampon do włosów suchych Botanical Rich Infusion. Marki L’Oréal nie muszę nikomu przedstawiać, każdemu jest dobrze znana. Seria Botanicals widnieje jednak od niedawna w sklepach. Czy jest warta zainteresowania ? Ciekawych zapraszam na recenzje.

L’Oréal Paris Botanicals Rich Infusion – recenzja

Zacznijmy od zapachu. Przyznam, że nie spodziewałam się takiego zapachu kosmetyku.Ku mojemu zaskoczeniu szampon pachnie przepięknie miętą. Nie jest to jednak ani zbyt słodka mięta, ani zbyt zimna. Określiłabym ją jako gorzką i zarazem odświeżającą. Mimo zapachu, szampon nie powoduje efektu chłodzenia na skórze. Daje się wyczuć coś bardziej w rodzaju przyjemnego odświeżenia.

Kosmetyk jest wydajny, nie wiele potrzeba by umyć nim włosy. Dobrze się rozprowadza, nie powoduje efektu poplątanych lub zbyt suchych włosów. Przyznam, że używa się go z przyjemnością, zwłaszcza gdy na zewnątrz jest bardzo gorąco.
Miłym zaskoczeniem jest to, że po użyciu tego szamponu nie mam potrzeby stosować odżywki do włosów. Dla mnie to zawsze jakaś oszczędność czasu i mniejszy wydatek związany z kupnem dodatkowej odżywki. Dodam, że moje włosy są obecnie w bardzo dobrej kondycji i niestety nie umiem określić jak byłoby to w przypadku bardziej zniszczonych włosów.

L’Oréal Paris Botanicals Rich Infusion

Efekty użycia szamponu są, takie jak lubię. Włosy są oczyszczone i przyjemnie odświeżone. Nie są oklapnięte a wręcz przeciwnie lekko uniesione u nasady. Wizualnie prezentują się na zdrowe i pełne blasku włosy. Nie zauważyłam by szybciej się przetłuszczały. Ogólnie jestem zadowolona z użycia szamponu i z chęcią zapoznam się z innymi produktami z serii Botnicals. Jest to kolejny szampon marki L’Oréal, który w pełni się u mnie sprawdził w ostatnim czasie.

Dostępność Notino.pl

Leave a Reply

%d bloggers like this: