Szkolenia z zakresu pielęgnacji rzęs i brwi

Szkolenia z zakresu pielęgnacji rzęs i brwi

Kurs: przedłużanie rzęs metodą 1:1

Podczas kursu uczestnicy dowiedzą się, jak przeprowadza się przedłużanie każdej rzęsy osobno, zarówno z wykorzystaniem naturalnych jak i sztucznych odpowiedników. Szkolenie trwa dwa dni, podczas których doświadczone, przeszkolone w zakresie nauczania innych stylistki wyjaśnią, na czym polega proces oraz jak i kiedy go przeprowadzać. Pierwszy dzień obejmuje wszelkie podstawowe zagadnienia, jak wskazania i przeciwwskazania do zabiegu, niezbędne środki ostrożności podczas pracy, techniki przedłużania krok po kroku i zabezpieczania finalnego efektu. Drugi dzień stanowi powtórzenie i rozwinięcie poprzedniego.
Zobacz więcej.

Kurs: przedłużanie rzęs metodami objętościowymi

Jest to szkolenie z zakresu technik mających na celu wizualne zwiększenie objętości rzęs. Prowadzone przez doświadczoną kadrę, zawiera się w dwóch dniach, gdzie pierwszy poświęcony jest sferze teoretycznej, a drugi – praktyce. Podczas kursu uczestnik dokładnie dowie się, na czym polega różnica pomiędzy objętościowym wydłużaniem rzęs, a innymi metodami oraz otrzyma wszelkie niezbędne informacje, aby przeprowadzić zabieg prawidłowo. Ćwiczenia praktyczne nadzorują doświadczone instruktorki.
Zobacz więcej.

Kurs: lifting i laminacja rzęs

Organizowane pod marką Noble Lashes szkolenie ma na celu przybliżenie procesów liftingu i laminacji rzęs. Studium dzieli się na trzy części: wstęp, część teoretyczna i część praktyczna. Prowadzące instruktorki wyjaśnią wszelkie zagadnienia, odpowiedzą na Państwa pytania. Kurs ma na celu wyjaśnienie, dlaczego ta technika podkreślania rzęs jest tak skuteczna oraz pokazanie, jak prawidłowo ją przeprowadzać.
Zobacz więcej.

Kurs: rekonstrukcja brwi

Zabieg ten ma na celu wypełnienie i podkreślenie brwi, jednak w bardziej subtelny sposób, niż klasyczny makijaż premanentny. Podczas szkolenia uczestnicy mają do dyspozycji wykwalifikowaną kadrę i profesjonalnie przygotowane zaplecze, dzięki czemu nauka jest szybka i przyjemna. Kurs dzieli się na część teoretyczną, obejmującą zagadnienia z BHP, przygotowania narzędzi i miejsca pracy i wskazań i przeziwwskazań do zabiegu oraz praktyczną.
Zobacz więcej.

Kurs: microblading – permanentny makijaż brwi

Szkolenie przybliża uczestnikom zagadnienie makijażu permanentnego w obrębie brwi. W części teoretycznej wykładane są podstawowe informacje dotyczące przeprowadzania wywiadu z klientem, przygotowania stanowiska do pracy, nauką analizy twarzy ze szczególnym uwzględnieniem łuku brwioewego oraz przeprowadzenia samego zabiegu. Część praktycznia uzupełnia wykłady o przećwiczenie wszystkich zdobytych informacji pod okiem cierpliwych i wyrozumiałych instruktorek.
Zobacz więcej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *