Krem do twarzy BB Neobio

Krem do twarzy BB Neobio

Krem do twarzy BB Neobio

Cena około 20 zł / Dostępność internet i niektóre drogerie stacjonarne

Od jakiegoś czasu szukam kremu BB o w miarę dobrym składzie i dobrym działaniu. Niedawno pisałam wam o Kremie od 6w1 Alterry oraz o Kremie BB od Vianka . Dziś pora na markę Neobio. Czy okazała się tą poszukiwaną marką ?

Skład kosmetyku

Moja opinia 

Zapach kremu jest całkiem przyjemny, określiłabym go jako lekko kwiatowy i kwaskowaty ? Konsystencja średnio gęsta, kolor kremu średnio jasny. Kosmetyk rozprowadza się całkiem dobrze, chociaż do bycia idealnym dużo
mu brakuje. Widocznie poprawia koloryt skóry, zapewniając jej dobre nawilżenie. Chwilę po aplikacji dale nieprzyjemne uczucie maski, jest po prostu zbyt ciężki na skórze. Do tego efektu z czasem można się
przyzwyczaić. Zapewnia skórze taki zdrowy połysk, dlatego osobą, które szukają bardziej matującej formuły, radzę dodatkowo skorzystać z pudru. Nie robi smug na skórze ani nie podkreśla zbytnio suchych skórek.

Wydajność jest jak najbardziej na plus. Na uwagę również, zasługuje skład, który jest lepszy od typowo drogeryjnych kremu BB. Krem do twarzy BB Neobio Ogólnie rzecz biorąc, jestem zadowolona z użycia tego kremu BB. Niestety nie na tyle, by pozostał u mnie na dłużej. Będę ciągle szukała swojego ideału, z którym będę dobrze czuła się przez cały czas.

Jaki krem BB z dobrym składem możecie polecić ?

Możesz również polubić

Dodaj komentarz