Strona główna » Perfumy Christina Aguilera – recenzja

Perfumy Christina Aguilera – recenzja

Perfumy Christina Aguilera były pierwszymi perfumami, które kupiłam jako nastolatka. Pamiętam jak dziś, jak dorośle się czułam z świadomością, że mam prawdziwe perfumy. Namówiła mnie na nie sprzedawczyni w sklepie, do dziś pamiętam buteleczkę X Pose Stardust. Używałam ich tylko na wyjątkowe okazję, gdy chciałam dodać sobie pewności siebie.
Dziś po wielu latach z powrotem wróciłam do perfum znanej piosenkarki. Tym razem zdecydowałam się na Christina Aguilera EDP. Te perfumy różnią się nieco zapachowo, flakonik przywodzi na myśl ciało kobiety ubrane w zmysłową koronkę.

Co kryje zapach perfum ? Perfumy Christina Aguilera

nuta głowy: owoce egzotyczne, tangerynka, czarna porzeczka
nuta serca: piwonia, jaśmin, soczysta śliwka
nuta bazy: wanilia, bursztyn, białe piżmo

 Co myślę o perfumach ?

Perfumy kupiłam w ciemno w sklepie Notino.pl.Postawiłam na największy flakon, gdyż ten opłacał się najbardziej cenowo. Przyznam, że po zamówieniu nieco się obawiałam że zapach nie będzie mi się podobał. Czytając opinie w internecie, trudno wyrobić sobie własną opinie. Trzeba po prostu sprawdzić ten zapach na żywo.
Gdybym mogła opisać go jednym słowem, określiłabym go jako zmysłowy i kobiecy. Jest nieco słodki, ale nie na tyle by określić go jako mdłym. Można za to stwierdzić, że połączenie zapachów jest oryginalne i  trudno przejść obok niego obojętnie. Intensywność perfum jest umiarkowanie duża, wystarczy 1-2 psiknięcia aby otulić się zmysłowym zapachem. Trwałość w zależności od pogody, mogę określić na 8-12 godzin. Nie ulatniają się szybko, trzymają się na ciele cały dzień. Zmniejsza się jedynie nieco ich intensywność na mniejszą. Wydajność jest zadowalająca, ten flakonik pobędzie u mnie na pewno dłużej.

Co wyczuwam w zapachu ?

Niestety nie umiem do końca wyczuć wszystkich pojedynczych nut perfum. Zdecydowanie wczuwam bardziej: wanilię, białe piżmo i czarną porzeczkę.

Dla kogo te perfumy ?

 Mogę śmiało powiedzieć, że zwolenniczki słynnych już perfum od Avon Little Black Dress polubią się i z tymi perfumami. Perfumy Christina Aguilera  są perfumami dla kobiet, które chcą po prostu ubrać się w zapach jakim jest zmysłowość.

Co myślicie o perfumach stworzonych przez gwiazdy show biznesu ?

Inne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *