Versace Bright Crystal – wehikuł kobiecych wspomnień

W szufladzie nowoczesnej kobiety obok eleganckich akcesoriów do makijażu nie może zabraknąć flakonu markowych perfum. Wybór wymarzonego zapachu jest jednak znacznie trudniejszy niż zakup dobrej jakości szminki, gdyż musimy dokonać go bez pomocy ekspedientki, ufając jedynie swoim zmysłom. Kupując perfumy, warto skupić się na własnych potrzebach, wspomnieniach i marzeniach.

Wspomnienia, które dają siłę

W swojej książce „Kawa. Instrukcja obsługi najpopularniejszego napoju na świecie” (wyd. Otwarte, 2017) baristka Ika Graboń nazywa węch „wehikułem czasu” i „kluczami do pamięci”. Powołując się na fakty naukowe, autorka udowadnia, że zarówno bodźce węchowe, jak i wspomnienia przetwarzane są w jednym miejscu – węchomózgowiu. To dlatego niektóre zapachy sprawiają, że od samego początku czujemy się komfortowo i bezpiecznie, a inne działają na nas odstraszająco. Podobnie jest z perfumami. Jedne otulają nasze zmysły i uzależniają od pierwszego powąchania, a innych wolelibyśmy nigdy więcej nie poczuć. Zastanów się nad swoimi wspomnieniami. Z jakimi zapachami kojarzy ci się komfort, bezpieczeństwo, wolność i radość? Szukaj perfum, które przywodzą na myśl najpiękniejsze wspomnienia, a znajdziesz w sobie siłę, która pomoże ci rozwiązać każdy problem i zwalczyć najtrudniejszą przeszkodę.

Siła i pewność siebie

Donatella Versace pragnęła stworzyć perfumy, jakie kocha – świeże, kwiatowe i eleganckie. Tak właśnie powstał zapach Versace Bright Crystal dla kobiet, które uwielbiają wyraziste i zniewalające zapachy wypełnione kwiatowym aromatem. Perfumy od Versace są synonimem kobiecości, lecz nie tej delikatnej i wstydliwej – to zapach dla silnych i pewnych siebie kobiet, które pragną podkreślić swój charakter uwodzicielskim i wyrazistym zapachem. Powstaje coraz więcej perfum adresowanych do współczesnych kobiet sukcesu żyjących w dużych miastach. Perfumy Versace Bright Crystal zdecydowanie można zaliczyć do tego grona. Jest owocowo, kwiatowo, soczyście i orzeźwiająco. Na lato i jesień. Do pracy i na randkę. Wszędzie tam, gdzie chcesz czuć się bezpiecznie, pewnie i w stu procentach kobieco.

Zmysłowość i urok

Jakie nuty zapachowe ukryte są w imitującym diament flakonie? Wśród akordów kwiatowych wyczuwalne są magnolia, peonia oraz lotos, które czynią perfumy Versace lekkimi i zmysłowymi. Obok zapachów kwiatowych ukryte są kuszące nuty bursztynowe i piżmowe z akcentem mahoniu afrykańskiego. Flakon Versace Bright Crystal prezentuje się olśniewająco i luksusowo. W diamentowej kolekcji Versace znajdziemy także perfumy damskie Yellow Diamond o nutach brzoskwiniowo-cytrusowych przeplatanych zmysłową bergamotką i olejkiem neroli. W sercu żółtego diamentu ukryto kwiatowe nuty mimozy, frezji, lilii wodnej i kwiatów drzewa pomarańczowego, a podstawę perfum Versace stanowi piżmo w towarzystwie nut drzewnych. Zamknięte w diamentowym flakonie kwiatowo-owocowe perfumy z nutami piżmowo-drzewnymi doskonale komponują się z pewną siebie kobiecością. Jeśli jeszcze jej w sobie nie odkryłaś, ten zapach może sprawić, że we własnych wspomnieniach odnajdziesz siłę, zmysłowość i wdzięk.

Leave a Reply

%d bloggers like this: