Przejdź do treści

Dr. Aviva Romm – Plan ratunkowy dla tarczycy i nadnerczy

Dr. Aviva Romm - Plan ratunkowy dla tarczycy i nadnerczy

Dr. Aviva Romm ,, Plan ratunkowy dla tarczycy i nadnerczy” jest dość grubą pozycją, wypełniona od pierwszej strony po ostatnią przydatną wiedzą. Nie należy ona do książek, które po przeczytaniu lądują zapomniane na półce.

Jest to książka, po którą sięga się z przyjemnością zawsze gdy potrzebujemy inspiracji i motywacji do zdrowszego trybu życia. Tytuł książki jest dosyć mylący, mimo że porusza ona tematy związanie z tarczycą i nadnerczami tak naprawdę stanowi świetne kompendium wiedzy, dla każdego kto chce zacząć zdrowo żyć.
Autorka wielokrotnie wspomina  o tym, że czasem warto włączyć guzik restart dla naszego organizmu, gdy ten dosłownie woła SOS. W tej książce znajdziemy szczegółowo napisany i wyjaśniony plan, który pomoże nam na nowo włączyć wszelkie trybiki i pozwolić na nowo cieszyć się życiem. W trakcie czytania książki, przyznam że wiedza Dr Avivy Romm bardzo mi zaimponowała. Odnosiłam wrażenie, że bardzo pragnie podzielić się z czytelnikami wszystkim, swoimi doświadczeniami i mądrością . Czytając książkę, nie zadaje żadnych pytań, nie mam potrzeby szukania niezrozumiałych sformułowań czy też brakujących informacji.

Cały Plan podzielony jest na pięć etapów :
1.Restart
2.Reset
3.Rekonstrukcja
4.Reaktywacja
8.Regeneracja

Ponadto w książce Dr. Aviva wyjaśnia czym tak naprawdę jest zespół SOS, często wspomina o chorobie Hashimoto. Objaśnia jak badać i jak leczyć choroby tarczycy. Pomaga w jaki sposób radzić sobie z stresem i jak uzyskać więcej życiowej energii. Wszystko to, nie tylko od strony naukowej ale i również od sfery duchowej. Łączy wiele dziedzin naukowych jak i medycyny konwencjonalnej w jedną spójną całość. Na końcu książki, znajdujemy wiele przydatnych przepisów, które można stosować podczas całego 4 tygodniowego planu, jak i na co dzień.

Z wielką przyjemnością przeczytałam książkę i wyniosłam z niej wiele cennej wiedzy. Polecam tę książkę każdej kobiecie, która czuje że jej ciało woła SOS. Zwłaszcza tym, które mają już stwierdzone choroby związane z tarczycą i nadnerczami. Jestem przekonana, że stosując się do całego założonego planu – można osiągnąć wiele. Książka mocno zainspirowała mnie do zdrowszego życia, dała przysłowiowego ,,kopa” aby zmienić coś w sowim życiu na lepsze.

Książka do kupienia, między innymi :
Wydawnictwo Czarna Owca
Empik

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
%d bloggers like this: