Krem do ciała bananowy mleczny shake Organic Shop

 Krem do ciała bananowy mleczny shake Organic Shop
Czy lubicie banany ?

Ja uwielbiam! A kiedy zobaczyłam te oto masełko do ciała za śmieszną cenę 7 zł w Tesco wzięłam bez namysłu. Moje pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. Podoba mi się design opakowania jak i samo opakowanie. Krem ma świetną konsystencje, gęstą i aksamitną. Mogę stwierdzić, że jest wydajny.
Świetnie rozprowadza się po skórze, ale wymaga nieco czasu, aby dobrze wchłonąć.
Efekty użycia takie jak oczekiwałam. Skóra jest miękka w dotyku, wyczuwalnie odżywiona. Problem suchej skóry, może odejść w niepamięć. Najlepiej kosmetyk stosować po kąpieli na jeszcze rozgrzane ciało.
Z składników aktywnych w kremie możemy znaleźć: ekstrakt z wanilii i banana, masło shea, olej avokado i macadamia. Bardzo przyjemna mieszanka dla skóry.
Wszystko by było wręcz idealnie, ale niestety jest jedno ,,ale". Zapach kremu z początku mi się podobał, skojarzył mi się z takimi żelkami bananowymi. Niestety z czasem odniosłam wrażenie, że zrobił się bardzo sztuczny. Nawet mój mąż skomentował, że nie ładnie pachnę. Niestety zapach utrzymuje się jakiś czas na skórze. Mi osobiście średnio się podoba i mogę go znieść dla tak dobrego działania. Wolałabym jednak by pachniał bardziej naturalnie lub po prostu waniliowo :).
Cieszę się, że udało mi się kupić ten krem za tak małą cenę. W regularniej cenie jest nieco za drogi.

Moja ogólna ocena 4/6

Skład znajdziesz tutaj / Cena około 22-35 złA czy Wy znacie ten krem do ciała ? Lubicie markę Organic Shop ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy ! Wszystkie komentarze po 28.09.2016 do 20.03.2019 roku zostały skasowane z związku z przejściem systemu komentarzy ponownie na blogowy z disqusa - za kłopot bardzo przepraszam !

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger