Strona główna » Leganza Yoghurt maseczka oczyszczająca

Leganza Yoghurt maseczka oczyszczająca

Leganza Yoghurt

Leganza Yoghurt Jak dobrze wiecie Jestem wielkim fanem glinek. Zazwyczaj używam glinek w czystej postaci, jednak tym razem skusiłam się na maseczkę na aktywną maseczka oczyszczającą Leganza Yoghurt.
Maseczka ma dużą pojemność i praktyczne opakowanie, starczy na wiele zastosowań.  Aplikuje się ją łatwo, bezproblemowo można nałożyć równomierną warstwę maski. Podczas zasychania nie szczypie ani nie ściąga cery. Zastygając na twarzy nie tworzy charakterystycznej ,,skorupy” jaka robi się przy czystej glince.
Jej zapach jest delikatny, mogłabym go określić jako kremowy z nutą róży i cytryny.

Leganza Yoghurt aktywna maseczka oczyszczająca

Leganza Yoghurt aktywna maseczka oczyszczająca

Efekty ? Po pierwszym użyciu, wygładzenie cery i nadanie jej delikatności w dotyku. Konkretne efekty zauważyłam stosując maseczkę systematycznie około dwóch razy w tygodniu. Cera widocznie się uspokoiła, pojawia się na niej mniej niedoskonałości. Najbardziej jednak lubię używać maseczkę ze względu na przyjemne uczucie odświeżenia i ukojenia  cery.

Przyznam, że zaciekawił mnie asortyment marki Leganza. Marka ,,stanowi  wyjątkowe połączenie nauki, innowacji, bogactwa natury i nowoczesnych metod kosmetycznych”. Wywodzi się z Bułgarii a znakiem charakterystycznym dla marki jest róża, z której olejek jest wykorzystywany w kosmetykach.

Dostępność kosmetyków Notino.pl

Lubicie maseczki do twarzy na bazie glinek ?

Inne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *