Strona główna » Elizabeth Arden Provocative Woman – recenzja

Elizabeth Arden Provocative Woman – recenzja

Markę Elizabeth Arden, znana jest mi już od lat. Założycielką tej marki jest kobieta, która inspiruje wiele kobiet po dzień dzisiejszy. Akermańska bizneswomen, stworzyła markę znaną na całym świecie zaczynając od zwykłego salonu piękności. Dzięki swojej pasji i uporowi, pomimo czasów wojennych uczyła kobiety jak dbać o siebie. Marka jest znana głównie z perfum i kosmetyków. Bardzo popularną i lubianą serią jest Elizabeth Arden Green Tea, charakterystyczna zielona buteleczka perfum z listkiem, znana jest większości z nas.
Dzisiaj zapraszam na recenzje perfum Provocative Woman, które zostały wypuszczone na rynek w 2004 roku.

Zapach mocny i intensywny, wyczuwalny z daleka. Połączenie zapachów komponuje się w prosty i uwodzicielki zapach. Jest rześki i zarazem krystaliczny, jak poranek w zimowy dzień. Pobudza a zarazem kusi, taki zapach na długo pozostawia po sobie wrażenie. Jakie ? Kobiety pewnej swojej kobiecości, dominującej idącą z podniesioną głową przez życie, mimo różnych trudności.
Sama nazwa perfum wiele zdrada, zapach jest prowokacyjny. Chwyta w swoje sidła napotkane osoby, pozostawiając wiadomość ,,nic nie powstrzyma mojej kobiecości”.

Elizabeth Arden Provocative Woman

Nuty zapachowe w tym perfum wiedzą gdzie ich miejsce. Ma dobrego dyrygenta, który trzyma je wszystkie w ryzy. Wyczuwam w nim mocny dominujący bursztyn, lekkość wonnych kwiatów takich jak lotos frezja i orchidea. Wszystko to skąpane w ostrości imbiru i posłodzone szczyptą słodkiej papai. Ten zapach jest wyjątkowy i bardzo charakterystyczny, można go pokochać albo niekoniecznie się z nim polubić. Ja z pewnością, należę do tej pierwszej grupy. Sięgam po te perfumy na wyjątkowe okazję, kiedy chce dodać sobie większej pewności siebie. Dostępne w perfumerii.

 Znacie markę Elizabeth Arden ?

Inne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *