Uoga Uoga, Naturalny dezodorant w sztyfcie Bang! z cytryną i miętą

Uoga Uoga, Naturalny dezodorant w sztyfcie Bang! z cytryną i miętą

Uoga Uoga, Naturalny dezodorant w sztyfcie Bang! z cytryną i miętą. Świetny design opakowania i chwytliwa nazwa przyciągnęła moją uwagę. Jest to mój pierwszy naturalny dezodorant w sztyfcie, z naprawdę świetnym składem. Jego postawę stanowi proszek z Maranty Trzcinowej. Dopełnienie stanowi olej z mango, oliwy oraz sezamu. Zapach to połączenie ekstraktu z olejku cytrynowego i mięty. Te połączenie,tworzy orzeźwiającą mieszankę, która spodoba się zarówno kobietą jak i mężczyzną.

Aplikacja dezodorantu jest przyzwoita, najlepiej wchłania się na rozgrzane jeszcze ciało po kąpieli. W innych przypadkach, po aplikacji wymaga wklepania w skórę aby dobrze się wchłonął. Dezodorant użyty w zbyt dużej ilości, może nieco brudzić ubrania.
Osobiście uwielbiam stosować go po kąpieli. Chwilę po aplikacji zapewnia świetne uczucie odświeżenia, a olejek miętowy daje efekt chłodzący. Nie podrażnia skóry pod pachami, a zapewnia jej odżywienie i przyjemną gładkość.
Chroni przed przykrym zapachem w stopniu dobrym, dla pełni komfortu należy używać go kilka razy dziennie. Uważam, że warto sięgnąć po niego w porach roku kiedy mniej się pocimy. Zapewnimy w ten sposób skórze pielęgnacje jak i skuteczną ochronę przed potem.
Wydajność jest największym plusem dezodorantu. Starczy na naprawdę duży czas użytkowania. Mogę polecić ten dezodorant każdemu, który szuka w pełni naturalnych składów  w kosmetykach.

Moja ogólna ocena 4/6

Uoga Uoga, Naturalny dezodorant w sztyfcie Bang! z cytryną i miętą

Komentarze

Instagram

Blog Naturalnie Piękna, powstał w sierpniu 2009 roku. Jeszcze 10 lat temu, nie sądziłam,że moje hobby - potrwa tak długo. Dzięki prowadzeniu bloga, nauczyłam się lepiej dbać o siebie jako kobieta. Codziennie odkrywam nowe tajniki pielęgnacji: jak dbać o włosy, jak mieć zdrową cerę czy też jak troszczyć się o swoje zdrowe. Odkryłam swoje hobby jakim jest robienie domowych kosmetyków. Kosmetyki diy to coś co uwielbiam robić i cieszę się, gdy mogę podzielić się z innymi tym co robię. Na co dzień staram się stawiać na jak najbardziej naturalną pielęgnacje, sięgam głównie po kosmetyki naturalne, lubię też używać produktów polskich marek kosmetycznych. Recenzje kosmetyków to jeden z tematów najczęściej poruszanych na moim blogu. Traktuje to jako wyzwaniem i zawsze staram się włożyć w to dużo pracy i serca. Na blogu poruszam tematy nie tylko kosmetyczne. Znajdziecie tutaj też wiele inspiracji z świata wystroju wnętrz czy też mody. Lubię też dzielić się swoimi doświadczeniami z bycia blogerką i cieszę się, gdy mogę komuś przez to pomóc. Blog nie jest tylko stroną typowo poradnikową. Poruszam tutaj też tematy osobiste czyli w skrócie lifestyle. Zwierzam się z tego jak być mamą, która ma nieco kompleksów i walczy o pewność siebie. Zakładając tego bloga miałam jeden główny cel, nauczyć się kochać siebie i pokazać światu, że każda kobieta może być piękna. Mam nadzieję, że spędzicie tutaj miło czas i znajdziecie tutaj mnóstwo inspiracji