Uoga Uoga, Pomadka Passionate Strawberry

Uoga Uoga, Pomadka Passionate Strawberry,

Uoga Uoga, Pomadka Passionate Strawberry, w kolorze 616 jest świetną propozycją na jesień. Jest to kolor nieco ceglasty z ciepłym odcieniem. Nie jest to kolor krzykliwy, lecz taki który podkreśla naturalny kolor ust . Na ustach prezentuje się bardzo ładnie, stanowi coś pomiędzy matową a błyszczącą pomadką.

Konsystencja pomadki jest kremowa i aksamitna, łatwo aplikuje się na ustach. Wszystko to zawdzięcza naturalnemu składowi wśród którego znajdziemy : wosk pszczeli, olejki – malinowy, makadamia i arganowy. Ponadto ekstrakt z owoców truskawki.
Po aplikacji na ustach, pozostawia je miękkie i przyjemne w dotyku. Nie zauważyłam by podkreślała suche skórki na ustach. Może się za to nieco rozmazywać, dlatego radzę odcisnąć pomalowane usta na chusteczce.

Uoga Uoga, Pomadka Passionate Strawberry,
Kolor utrzymuje się na ustach około 5-7 godzin, wszystko jest zależne od tego co robimy. Po tym czasie schodzi równomiernie z ust. Pomadka wyjątkowo mi się spodobała i z chęcią sięgam po nią teraz jesienią, kiedy usta wymagają szczególnej pielęgnacji.
Na uwagę zasługuje opakowanie kosmetyku, kartonik prezentuje się niezwykle uroczo. Sama pomadka umieszczona jest w plastikowym sztyfcie, który wygląda na dobry jakościowo.
Pomadka obecnie zastępuje mi zarówno szminkę jak i zwykłą bezbarwną pomadkę. Zazwyczaj stosuje oba produkty, aby zapewnić ustom zarówno odżywienia jak i nieco koloru.
Moja ogólna ocena : 5/6

Uoga Uoga, Pomadka Passionate Strawberry,

Możesz również polubić

2 komentarze

  1. Dobra rada

    Również zakupiłam tą pomadke i jestem zawiedziona, jest tak twarda, że nie da się sprawdzić koloru na ręce nie mówiąc o nałożeniu jej na usta…zapach taki jak tworzywa sztuczne, kolor zamiast wiśni to…ceglasty.Nie warta ceny

    1. Marzena

      Może trafił Ci się starszy egzemplarz ? Ja ciągle mam tę pomadkę i nie powiedziałabym że jest twarda. Co do koloru to też sugerowałam się nazwą i myślałam że będzie koloru truskawkowego.

Dodaj komentarz