Eco Linea Ava Laboratorium-

Eco Linea

Eco Linea-  jak się spisała ?

Dziś co nieco o ekologicznej serii kosmetyków Eco Linea od Ava Laboratorium. Cała seria kosmetyków bazuje na oliwie z oliwek. Są wzbogacone ekstraktami z prawoślazu i zielonej herbaty oraz rumianku. Zapach jest charakterystyczny dla wszystkich kosmetyków, kompozycja zapachową tworzy lawenda i trawa cytrynowa. Ten duet zapachowy tworzy mieszankę zarówno pobudzającą jak i relaksującą. Uwielbiam zapach zarówno lawendy jak i trawy cytrynowej, przez co używanie kosmetyków było dla mnie bardziej przyjemne. Wszystkie kosmetyki są ekologiczne i posiadają certyfikaty.

ECO LINEA Maseczka samowchłaniająca się

ECO LINEA Maseczka samowchłaniająca się
Łatwa aplikacja maseczki, dzięki wygodnemu opakowaniu. Konsystencja maseczki jest kremowa lekka i nieco tłusta. Kosmetyk dosyć szybko wsiąka w skórę, nie powodując przy tym żadnego dyskomfortu. Pozostawia skórę gładką i wyczuwalnie bardziej nawilżoną. Zapach posiada najmocniejszy z wszystkich kosmetyków, jego intensywność nie jest jednak zbyt mocna. Przy dłuższym i regularnym stosowaniu maseczki można zauważyć ogólną poprawę wyglądu cery. Skóra wygląda na zdrowszą i bardziej promienną.


Skład / więcej informacji / dostępność

ECO LINEA Rewitalizujący Krem na dzień

ECO LINEA Rewitalizujący Krem na dzień

Krem na dzień posiada  lekką i nieco tłustą konsystencje, rozprowadza się na bez problemu. Wchłania się szybko do matu, nie pozostawiając na skórze tłustego filmu. Nie zauważyłam efektu ciągnięcia skóry. Cera jest dobrze nawilżona, dzięki dodatkowej zawartości kwasu hialuronowego. Krem z powodzeniem może być stosowany pod makijaż, zapewniając skórze odpowiednie nawilżenie. Zapach posiada najbardziej delikatny i nie utrzymuje się on długo na skórze. Plusem jest to, że krem nie zapycha cery ani nie powoduje powstawanie niedoskonałości skóry. Sprawdzi się najlepiej przy suchej cerze, dla cery tłustej może być nieco za ciężki.

Skład / więcej informacji / dostępność

ECO LINEA Rewitalizująco – ochronny Krem na noc

ECO LINEA Rewitalizująco – ochronny Krem na noc 

Krem na noc ma nieco bardziej tłustą i bardziej konkretną konsystencję. Zawiera większą ilość oliwy z oliwek. Aplikacja kremu bez zarzuty, krem łatwo się rozsmarowuje i szybko wchłania. Pozostawia na skórze lekki film. Zapach kremu jest nieco mocniejszy od jego dziennej wersji.
Krem pozostawia skórę dobrze nawilżoną, miękką i wyczuwalnie bardziej odżywioną. Moja skóra bardziej polubiła się z tą wersją kremu. Zauważyłam, że cera jest lepiej odżywiona i wygładzona. W jednym zdaniu krem robi konkretną robotę i przynosi zauważalne efekty. Mogę go polecić do cery dojrzałej z tendencją do pierwszych zmarszczek.

Skład / więcej informacji / dostępność

Znacie serię Eco Linea ? 

*Przy recenzowaniu kosmetyków pomogły mi siostry.

1 komentarz do “Eco Linea Ava Laboratorium-”

Leave a Reply

%d bloggers like this: