Avon Attraction for Her – recenzja zapachu

Od lat kupuję od czasu do czasu perfumy, marki Avon. Kiedy ostatnio miałam okazję powąchać jedną z nowości Avon Attraction for Her, po prostu się zauroczyłam tym zapachem. Kupiłam go przy okazji innych zakupów na Notino.pl. Co mnie tak urzekło w tym zapachu ? Ciekawych zapraszam do recenzji….

Avon Attraction for Her

Są to perfumy doskonale zrównoważone, ciepłe i zmysłowe. Budzą pozytywne emocje, otulając zapachem dodają pewności siebie. Nie należą do zapachów krzykliwych i mocnych. Te perfumy, powinny spodobać się większości kobiet ze względu na uniwersalność.
Nadają się idealnie na chłodniejsze dni, zwłaszcza na taką złotą jesień jak teraz. Nuty zapachowe nie są skomplikowane.
Na cały zapach składają się nuty ♪♪♪ : bursztynu, jeżyny, piżma i wanilii…. i tyle ! Słodycz jeżyny i wanilii idealnie komponuje się z intrygującym bursztynem i piżmem.

Wszystko to razem tworzy naprawdę ładny zapach, do którego z pewnością nie raz powrócę.
Myślę, że są to perfumy idealne dla radosnej i miłej kobiety. Takiej która wita ciepłym uśmiechem i dobrym słowem. Mają w sobie coś kobiecego i zarazem eleganckiego. Czy są atrakcyjne ? Myślę że tak. Gdy psiknę się nimi rano, dobrze czuje się z tym zapachem. Podkreśla nieco moją osobowość i wywołują pozytywne emocje. Trwałość perfum jest dobra, utrzymują się cały dzień z czasem tracąc na swojej intensywności. Z powodzeniem można używać tych perfum na każdą okazję, zarówno na dzień jak i na większe wyjścia. Ten zapach stał się moim ulubionym od Avon na równi z  zapachem Little black dress.

Znacie ten zapach ? Macie jakieś ulubione perfumy od Avon ?

Leave a Reply

%d bloggers like this: