Lumene Nordic Chic szminka nawilżająca

Lumene Nordic Chic  szminka nawilżająca

Lumene Nordic Chic – o szmince słów kilka

Marka Lumene, łączy w sobie siłę arktycznej przyrody Finlandii z nową technologią. Są to kosmetyki nie tylko kolorowe ale i do pielęgnacji ciała, bazujące głownie na naturalnych składnikach. Produkty nie są testowane na zwierzętach, a do ich użycia nie używa się parabenów.

Ta marka znana jest mi już od dawna, jednak dopiero nie dawno przekonałam się na własnej skórze o tych kosmetykach. W moje ręce wpadła szminka o o odzieniu  15 Gleaming Fall serii Lumene Nordic Chic ,
Jest to niezwykle kobieca i apetyczna czerwień. Kolor radosny i bardzo ciepły. Naprawdę przyjemnie się ją aplikuje, łatwo sunie po ustach. Już za jednym pociągnięciem szminki, kolor jest widoczny. Nie jest to szminka matowa, jak sama nazwa wskazuje jest nawilżająca. Po aplikacji widać i czuć, że usta są nawilżone. Szminka ma delikatny zapach masła kakaowego, co dla mnie jest miłym zaskoczeniem.

Lumene Nordic Chic  szminka nawilżająca

Na uwagę zasługuje fakt, że intensywność koloru szminki można stopniować. Nałożona dwu lub trzykrotnie, zyskuje jeszcze mocniejszy i bardziej intensywny odcień czerwieni. Osobiście lubię stosować szminkę w mniejszej ilości, zyskując bardziej naturalny odzień ust.
Trwałość koloru jest przyzwoita. Potrafi wytrzymać na ustach nawet osiem godzin. Z czasem kolor się ,,zjada” jednak usta ciągle pozostają lekko podkreślone kolorem. Na pewno nie będzie to mój ostatni odcień tej serii szminek. Nie wiem jak wy, ale lubię gdy szminka oprócz nadania koloru równocześnie pielęgnuje usta. Do kupienia na Notino.pl.

Znacie markę Lumene ?

Możesz również polubić

Dodaj komentarz