RYOR Lemongrass wygładzający peeling cukrowy do ciała

 RYOR Lemongrass  wygładzający peeling cukrowy do ciała

RYOR Lemongrass wygładzający peeling cukrowy do ciała to kolejny kosmetyk tej marki, którą ostatnio bardzo polubiłam. Peeling pachnie tak jak tego oczekiwałam, świeżym zapachem trawy cytrynowej(jeśli lubicie takie zapachy i Wam ten kosmetyk przypadnie do gustu)
Jest to peeling olejowy, w którym zanurzone są drobinki cukru. Przyznam, że od dłuższego czasu już unikam syntetycznych drobinek peelingu. Ze względu na konsystencje, trzeba zawsze go przemieszać przed użyciem, gdyż cukier opada na dno.
Po użyciu tego rodzaju peelingów, zawsze myje ciało delikatnym żelem pod prysznic. Dzięki temu, skóra jest delikatnie natłuszczona i nawilżona bez efektu ,,tłustej skóry”. Kosmetyk jest bardzo wydajny, mimo że stosuje go często. Moją ulubioną formą jest używanie go do peelingu skóry głowy. Taki zabieg świetnie wzmacnia cebulki włosów jak i pobudza mikrokrążenie skóry głowy.

 RYOR Lemongrass  wygładzający peeling cukrowy do ciała

Peeling marki RYOR wyróżnia się naprawdę prostym składem. Nie trudno zwrócić uwagi na szatę graficzną opakowania, która przypadła mi do gustu. Bardzo polubiłam się z tym kosmetykiem ze względu na piękny zapach i dobre działanie. Na pewno będę do niego wracać w przyszłości. Moja ogólna ocena 5/6. Na pewno sięgnę po inne kosmetyki z serii RYOR Lemongrass w przyszłości.

Do kupienia na 
Notino.pl

Skład : Cukier, olej słonecznikowy, olej z trawy cytrynowej, BHT (konserwant) oraz Citral, Geraniol, Limonene (składniki kompozycji zapachowych)

Leave a Reply

%d bloggers like this: