Żel aloesowy Holika Holika ALOE – hit ?

Żel aloesowy Holika Holika ALOE
Żel aloesowy Holika Holika ALOE to hit blogosfery w ostatnim czasie. Wiele osób uważa go za najlepszy żel aloesowy. Przyznam, że z początku podchodziłam do tej marki z dystansem. Byłam zdania, że żel aloesowy to żel aloesowy i nie będzie się różnił znacząco od innych marek. W końcu postanowiłam spróbować sama na sobie.

Za co lubię żel aloesowy ?

Żel aloesowy jest moim ulubionym zarówno półproduktem jak i kosmetykiem stosowanym solo. Używam go praktycznie do wszystkiego – do włosów twarzy a nawet i ciała. Uwielbiam go dodawać zwłaszcza do domowych maseczek do twarzy jak i zarówno masek na włosy. Moja skóra bardzo go lubi, zwłaszcza za świetne nawilżenie jej. Czym wyróżnia się ten kosmetyk od innych żeli ?

Jak się spisał żel aloesowy Holika

Na pierwszy rzut oka, opakowanie – jest po prostu genialne. Świetny design opakowania, który stał się już bardzo charakterystyczny dla tego kosmetyku. Żel bez problemu można wydobyć z butelki, ale trzeba przy tym uważać bo konsystencje ma bardziej płynną niż żelową. Drugą cechą żelu jest przepiękny zapach. Pachnie nieco świeżym słodkim ogórkiem, dzięki czemu aplikacja żelu jest jeszcze bardziej przyjemna.
Konsystencja jest nieco bardziej lejąca, a sam żel szybko się wchłania nie pozostawiając skóry lepkiej. Od razu po aplikacji, skóra jest bardziej nawilżona.

W skład żelu nie wchodzi jedynie żel aloesowy, znajdziemy w nim między innymi : Ekstrakt z kwiatów lotosu, ekstrakt z wąkroty azjatyckiej, wyciąg z bambusa, ekstrakt z ogórka, ekstrakt z ziaren kukurydzy, ekstrakt z liści kapusty, arbuz, uwodorniony olej rycynowy oraz konserwanty.

Muszę wam przyznać, że zmieniłam zdanie. Żel aloesowy innemu żelowi nie równy. Marka Holika Holika, stworzyła kosmetyk który urzekł mnie w zupełności. Począwszy od opakowania kosmetyku kończąc na jego działaniu. Świetnie nawilża skórę oraz włosy, w dodatku jest wydajny. Szczerze polecam !
Moja ogólna ocena 6/6

SKŁAD /CENA / DOSTĘPNOŚĆ – KOSMETYKOMANIA.PL

Znacie markę Holika Holika ?

Dodaj komentarz