Butterscotch podkład mineralny od Lily Lolo

Butterscotch

Butterscotch to mój kolejny nabytek. Od kiedy używam podkładów mineralnych, moje problemy z cerą odeszły praktycznie w zapomnienie. Obecnie sięgam po nie kilka razy w tygodniu. Nie tylko ze względu na to, że chcę wyrównać kolory cery. Podkłady mineralne od Lily Lolo zawierają naturalne filtry UV, co dla mnie jest dużym plusem. Nie każdy krem do twarzy, którego używam posiada filtry a warto zapewnić skórze dodatkową ochronę przed słońcem.

Butterscotch podkład mineralny od Lily Lolo

Posiada średni odcień i nieco żółtawy koloryt. Ten kolor idealnie wkomponował się w obecną porę roku. Aplikuje go pędzelkiem kabuki, w niewielkiej ilości.
Dobrze rozprowadza się na skórze i już jego niewielka ilość zauważalnie kryje zaczerwienienia skóry. Oczywiście efekt można stopniować, uzyskując bardzo mocne krycie. Ja jednak nie lubię za bardzo przesadzać i używam podkładu w minimalnej ilości. Po aplikacji, nie czuję żeby cera była obciążona lub zapchana. Mogę śmiało powiedzieć, że nie wyczuwam go w ogóle na swojej skórze. W zależności od tego ile go użyjemy, w większym lub mniejszym stopniu matowi cerę. W przypadku mocniejszych zaczerwienień, stosowany punktowo może śmiało zastąpić rolę korektora (zwłaszcza użyty na mokro)

Stosowany na suchą i nie nawilżoną cerę, może podkreślać suche skórki. Jest to normalne w tego typu kosmetykach, dlatego warto nie zapominać o stosowaniu kremu do twarzy. Najbardziej polubiłam podkład, ze względu na dobre i długotrwałe zmatowienie skóry. Użyty podkład rano, przez cały dzień zapobiega nadmiernemu świeceniu się skóry w strefie T.

Wszystkim tym, który jeszcze nie mieli okazji stosowania minerałów polecam spróbować. Kosmetyki są niezwykle wydajne, w moim przypadku starczają nawet na kilka lat stosowania. Marka Lily Lolo jest jedną z moich ulubionych marek minerałów i z chęcią polecam ją każdemu. W sklepie można zamówić mini wersje produktów, by łatwo dobrać pełnowymiarowe opakowanie.

Znacie podkład Butterscotch od LilyLolo ?

 Podkład dostępny jest tutaj Costasy

Leave a Reply

%d bloggers like this: