Przejdź do treści

Dezodorant w kulce Body Spa Lime Sensation od Lavery

Lavera Body Spa Lime Sensation  dezodorant w kulce
Dezodorant w kulce czy w sztyfcie ? Co wolicie ?

Kosmetyki Lavera znane są mi już od dawna. Można by powiedzieć, ze to jedne z pierwszych kosmetyków z naturalnym składem jakie miałam. Dziś chciałam Wam opowiedzieć o dezodorancie w kulce Lavera Body Spa Lime Sensation.

Czy spełnił moje wymagania, odnośnie dezodorantów w kulce ?
Pierwszą rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę, jest zapach. Dezodorant posiada zrównoważony i delikatny zapach słodkiej i nieco pudrowej limonki. Przyznam, że te nutki zapachowe wyjątkowo mi się spodobały. Zapach na ciele niestety nie utrzymuje się zbyt długo. Nie są to jednak perfumy ale kosmetyk, który ma przeciwdziałać poceniu się.

Lavera Body Spa Lime Sensation  dezodorant w kulce

Po aplikacji, daje się odczuć uczucie świeżości i czystości. Dezodorant zanim się całkowicie wchłonie, nieco bieli. Nie zauważyłam jednak, by brudził ubrania.
Jaka jest jego moc przeciw poceniu się. Mogę stwierdzić, że bardzo dobra jak na tę porę roku. Nie czuję potrzeby ponawiać aplikacji w ciągu dnia. Zauważyłam jednak, że przy bardziej intensywnych ćwiczeniach czuję potrzebę ponownej aplikacji. Mogę więc przypuszczać, że w okresach letnich ten dezodorant wymagał by u mnie ponownej aplikacji. Mimo tego, bardzo polubiłam się z tym kosmetykiem. Łatwo się go używa, nie podrażnia skóry i zapewnia prawidłową pielęgnacje. Myślę, że zdecyduje się również w przyszłości na inne wersje zapachowe tych dezodorantów. Do kupienia między innymi na Notino.pl

A czy Wy macie swój ulubiony dezodorant w kulce z dobrym składem ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.