Wcierka SATTVA by Agnieszka Niedziałek SZAFRAN I CYNAMON

Wcierka SATTVA by Agnieszka Niedziałek SZAFRAN I CYNAMON

Wcierka SATTVA by Agnieszka Niedziałek SZAFRAN I CYNAMON – recenzja

Dziś co nieco o wcierce do włosów SATTVA by Agnieszka Niedziałek SZAFRAN I CYNAMON.
Kiedy miałam okazję przetestowania tej wcierki do włosów, z chęcią się zgodziłam. Agnieszka Niedziałek jest znaną mi blogerką, do której czuje dużą sympatie. Przyznam, że imponuje mi jej wiedza odnośnie włosów. Byłam bardzo ciekawa, co też wyczarowała za kosmetyk.

Zacznijmy od opakowania, jest małe i poręczne i świetne w użyciu. Butelka jest wykonana z miękkiego plastiku, przez co łatwo i wygodnie można aplikować wcierkę bezpośrednio na głowę.
Zapach jest świetnie zrównoważony, nie za mocny ani nie za słaby. Wyczuwam w nim kwiatowe i cynamonowe nuty, można by powiedzieć że czuć tutaj powiew orientu.

Aplikacja wcierki jest taka jak oczekiwałam. Wcierka szybko wchłania się w skórę głowy, ładnie pachnie i nie podrażnia skóry głowy. Stosuje ją 2-3 razy w tygodniu na głowę przed myciem. Na uwagę zasługuje skład kosmetyku, jest po prostu świetny. O wszystkich poszczególnych składnikach, przeczytacie tutaj – klik – .

Podsumowanie Wcierka SATTVA SZAFRAN I CYNAMON

Przejdźmy zatem do  najważniejszego, czyli działania wcierki na moje włosy. Przyznaje się bez bicia, próbowałam zrobić zdjęcia porównawcze włosów, niestety są one na takim etapie że jakiekolwiek zmiany są mało widoczne. Nie oznacza to jednak, że ich nie ma – wręcz przeciwnie zauważyłam ich całkiem sporo. Przede wszystkim, włosy się wzmocniły i jest w nich więcej życia (są bardziej sprężyste i wyglądają zdrowiej. Zauważalnie zmniejszyło się ich przetłuszczanie a skóra głowy jest ukojona i nie sprawia problemów.

Ogólnie jestem zadowolona z użycia tej wcierki, po tym kosmetyku czuć i widać że jest dobrze przemyślany. Jedyne co bym mogła się doczepić to to, że nie widać zużycia kosmetyku przez co nie mogę do końca określić jaka jest jego wydajność. Buteleczka jest jeszcze dość ciężka i mogę domniemać, że kosmetyk wystarczy na dwa miesiące używania. Cena przy tym nie jest wygórowana, więc z chęcią spróbuje inne warianty tych wcierek do włosów.  * Do kupienia na Bombay Bazaar

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *