Warstwowy naszyjnik z aphrodite-store

Warstwowy naszyjnik z aphrodite-store. Dziś chciałam Wam przestawić, mój ostatni nabytek w postaci warstwowego naszyjnika. Przyznam, że bardzo lubię biżuterię i często ją noszę. Na co dzień, stawiam na delikatne warianty, lubię też od czasu do czasu zaszaleć.
Model Layered Necklace Bar, urzekł mnie swoją prostotą i elegancją. Nie jest to biżuteria ciężka ani krzykliwa, a mimo to przyciąga oko.  Naszyjnik jest wykonany solidnie, posiada ładny srebrny kolor. Składa się z trzech warstw drobnego łańcuszka, a każdy z nich przyozdobiony jest inną błyskotką. Ten model biżuterii, pasuje zarówno do dziennych jak i wieczorowych stylizacji. Podkreśla dekolt i nadaje całemu wystrojowi nutki kobiecości.

Warstwowy naszyjnik

Warstwowy naszyjnik – czy mi pasuje ?

Od kiedy ścięłam włosy na krótko, szukam sposobów by poczuć się bardziej kobieco. Takie małe dodatki, mogą wiele zmienić.  Klasyka, kobiecość i elegancja. To mój pierwszy warstwowy naszyjnik i myślę, że nie ostatni. Na żywo prezentuje się znaczniej lepiej, jestem z niego zadowolona.
Cena naszyjnika wynosi  12,90, czyli niecałe 50 zł. Myślę, że jet to dobra cena warta biżuterii. Sklep oferuje darmową wysyłkę na cały świat, więc nie musimy obawiać się dodatkowych kosztów. Jeśli lubicie błyskotki tak jak ja, zapraszam do sklepu Aphrodite store
A czy Wy wolicie biżuterię delikatną czy ekstrawagancką ?

Możesz również polubić

Dodaj komentarz