Kosmetyki do włosów MYSTERIUM

Kosmetyki do włosów MYSTERIUM,

Hej Wszystkim,

Dzisiaj chciałam Wam co nieco opowiedzieć o kosmetykach do włosów marki Mysterium. Kupiłam je przy okazji promocji w Rossmanie. Skusił mnie dobry skład, ciekawe minimalistyczne opakowania. Brak testowania kosmetyków na zwierzętach i działanie. Czy zakup okazał się udany?

Kosmetyki do włosów MYSTERIUM,  do włosów delikatnych cienkich, bez objętości

Buteleczki kosmetyków, są na tyle giętkie, że łatwo wydobyć je z opakowania. Zapach kosmetyków bardzo mi się podoba, jest nieco ziołowo-kwiatowy. Myślę, że przypadnie go gustu większości osób.

Szampon

w użyciu jest super, bardzo dobrze się pieni i z powodzeniem zmywa oleje. Podczas zmywania, daje się odczuć ,,skrzypienie” włosów co oznacza o ich dobrym oczyszczaniu. Szampon dobrze się spisuje solo, włosy wyglądają ładnie i zdrowo. Są błyszczące i nawilżone, tak jak lubię. Niestety znacznie skraca świeżość włosów, by cieszyć się dobrym efektem włosy muszę myć codziennie. Po jednym dniu dobrych efektów, na drugi włosy wyglądają tłusto i nieświeżo.

Odżywka do włosów

w użyciu jest bez zarzutów. Łatwo się rozprowadza, jest dosyć wydajna. Spłukuje się bezproblemowo. Efekty wraz z szamponem, wizualnie są lepsze. Włoski oprócz ładnego blasku i nawilżenia, zyskują na przyjemnej miękkości. Jestem zadowolona z użycia tej odżywki, dobrze współgra z szamponem. Niestety, odżywka potęguje efekt użycia kosmetyków również i w gorszą stronę. Włosy po użyciu tego duetu, na drugi dzień wyglądają po prosu brzydko.

Kosmetyki do włosów MYSTERIUM,  do włosów delikatnych cienkich, bez objętości

Czy polubiłam się z kosmetykami Mysterium? Z jednej strony jestem zadowolona z efektów a z drugiej jestem rozczarowana, że trwają tak krótko. Na zasługę zasługuje skład kosmetyków. W składnikach aktywnych znajdziemy między innymi : Czarnuszkę, Żeń-szeń, bergamotka. kofeinę, jedwab,witaminę B5, kiwi, komórki macierzyste i jabłko.
Czy wpływają na szybszy porost włosów. Myślę, że mają poniekąd na to wpływ. Na głowie przy dłuższym używaniu, zauważyłam wysyp kolejnych baby hair. ( Oprócz tego duetu, stosuje inne kosmetyki na porost włosów)

Więcej informacji o kosmetykach, składzie i cenie w sklepie Rossman : Maseczka , Odżywka

16 komentarzy

Dodaj komentarz