Paco Rabanne Olympéa

Paco Rabanne Olympéa


Paco Rabanne Olympéa
były już od dawna na liście moich małych marzeń. Od kiedy zobaczyłam reklamę w telewizji, miałam przeczucie że z tym zapachem wyjątkowo się polubię. Być morze temu, że mam w sobie nieco krwi Greckiej ? Kupiłam je w ciemno w Perfumeria onlinePrzyznam, że było to dla mnie to ryzyko, gdyż zapach nie mógł spełnić moich wyobrażeń. Stwierdziłam, że raz się żyje i najwyżej dam je komuś innemu. Czy jestem z nich zadowolona ? Ciekawych zapraszam do recenzji.

Nuty zapachowe
♩ Głowa: imbir, jaśmin, mandarynka
♪ Baza:  bursztyn, drzewo sandałowe, kaszmir
♫ Serce: sól, wanilia

Paco Rabanne Olympéa

Francisco Rabaneda Cuervo o pseudominie Paco Rabanne jest francuskim projektantem mody, urodzonym w Hiszpani. Jego dosyć ekstrawaganckie i nietuzinkowe podejście do mody, odbiło się również echem w świecie perfum. Flakony perfum wyróżniają się na tle innych, a kompozycje zapachowe są przemyślane i luksusowe. Kultowym już zapachem stał się sławny One million.

Paco Rabanne Olympéa

zawiera w sobie nietypowy składnik zapachu, jakim jest sól morka. Całość sprawia, że perfumy zwracają na siebie uwagę. Stanowią dokładny środek pomiędzy słodkimi i gorzkimi zapachami. Są niezwykle kobiece a zarazem intrygujące. Gdy psikam się tymi perfumami, budzą się we mnie ukryte pokłady namiętności. ,,Ubrana” w ten zapach, czuję jakbym założyła najładniejszą kreację a ta pasuje na mnie jak ulał.

Paco Rabanne Olympéa

Perfumy Olympéa to zapach oryginalny i z pewnością należy do takich które zachodzą w pamięć. Z początku wyczuwa się zapach bursztynu, imbiru kaszmiru i mandarynki. Później otwierają się kolejne nuty. Każda nutka idealnie komponuje się z drugą, piękna gra zapachów która uwodzi  intryguje.
Trwałość perfum jest świetna, wytrzymują cały dzień a i na drugi dają wyczuć się na ubraniach. Zajmują u mnie honorowe miejsce, wśród kolekcji zapachów. Sięgam po nie, gdy chcę dodać sobie zarówno dużo kobiecości jak i pazura. Zakup tych perfum, był dla mnie najbardziej udanym zakupem w ciemno.

A czy Wy znacie perfumy Paco Rabanne?

23 komentarze

Dodaj komentarz