ProRenew kosmetyki Ava Labolatorium

ProRenew kosmetyki Ava Labolatorium

Dzisiaj chciałam Wam przedstawić, moje doświadczenia z użycia nowej linii kosmetyków marki Ava Labolatorium z serii ProRenew. Bazuje ona głównie na nowoczesnym kompleksie probiotycznym jak i na cennych olejach. Jest ona skierowana dla osób, które są narażone na negatywne działanie odnośnie kondycji cery. Stres, pośpiech, brak snu a nawet zanieczyszczenie środowiska. Wszystko to odciska się piętnem na naszej twarzy. Cała seria kosmetyków, posiada przyjemny i delikatny kremowy zapach z lekką nutą kwasowości.
*Ponieważ kosmetyki stosowałam jednocześnie, na końcu przeczytacie ogólne wrażenia stosowania całej serii kosmetyków.

PRORENEW Krem na dzień

Ma lekką i szybko wchłanialną konsystencje. Dobrze rozprowadza się na skórze, pozostawiając ją miękką i widocznie nawilżoną. Zawiera takie składniki aktywne jak: ProRenew Complex CLR™, witamina B3 i prowitamina B5, masło shea, olej z awokado,

PRORENEW Krem na dzień

W użyciu bardzo przypomina wersję na dzień. Jest jednak nieco bardziej treściwszy i bardziej bogaty w oleje. Świetnie się wchłania, pozostawiając skórę miękką i bardziej elastyczną. Krem zawiera, takie składniki aktywne jak: ProRenew Complex CLR™, prebiotyczne cukry, masło shea, olej z awokado, olej z kokosa.

PRORENEW Serum naprawcze

Ma lekką i łatwo wchłanialną konsystencje. Skóra po użyciu, jest bardziej nawilżona i odżywiona. Kosmetyk jest bardzo wydajny, mimo małej pojemności. Jego niewielka ilość wystarczy by użyć go na całą twarz. Wśród składników aktywnych znajdziemy między innymi: ProRenew Complex CLR™, roślinne komórki macierzyste, olej awokado, olej arganowy.

PRORENEW Krem pod oczy

Bardzo dobrze się wchłania dzięki lekkiej konsystencji. Widocznie odżywia skórę pod oczami, bez efektu obciążenia. Zawiera składniki aktywne takie jak: ProRenew Complex CLR™, olej z awokado, olej arganowy, masło shea,ekstrakt z kory kasztanowca,  szyszek cyprysa oraz kwiatów lipy.

Podsumowanie stosowania całej serii kosmetyków

Cała seria kosmetyków, ma lekką konsystencje pomimo dość konkretnego składu. Kosmetyki świetnie z sobą współgrają i nawzajem uzupełniają. Bardzo pozytywnie wpłynęły na stan mojej cery. Delikatnie odżywiając i zapewniając właściwe nawilżenie skóry. Cera jest w widoczny sposób bardziej promienna i wygląda zdrowiej. Świetnie się spisują zwłaszcza o tej porze roku, gdzie zależy mi na dobrym nawilżeniu skóry bez jej obciążenia. Jest skierowana do grupy wiekowej powyżej 30 roku życia, myślę że jest to bardzo trafne dobranie. Kosmetyki chronią przed pierwszymi zmarszczkami skóry, ale nie mają już tak mocnego działania jak kosmetyki skierowane do starszej grupy wiekowej. Jedyny minus, jaki zauważyłam to opakowania serum i kremu pod oczy. Niestety ciężko zużyć je w całości. Jest to kolejna seria kosmetyków, która spisała się u mnie bez zarzutów. Szczerze polecam, zwłaszcza że seria kosmetyków ma dobrą cenę i jest stworzona przez polską markę kosmetyków.

10 komentarzy do “ProRenew kosmetyki Ava Labolatorium”

Leave a Reply

%d bloggers like this: