Oscar de la Renta Volupté woda toaletowa dla kobiet

Hej Wszystkim,

Oscar de la Renta Volupté. Dzisiaj przedstawiam Wam zapach, mniej znany który warto poznać i dać się mu zauroczyć.
Perfumy zostały stworzone przez wyjątkowego projektanta mody Oscar de la Renta. Ten znany projektant, urodził się na Dominikanie. Swoją przygodę z projektowaniem mody, zaczął od nauki w szkole sztuk pięknych. W dość młodym wieku, przeprowadził się aż za ocean do Hiszpanii. Jego projekty były znane z połączenia tych dwóch światów. Egzotyczna i dzika Dominikana oraz Hiszpania i jej cygańskie uroki. Wśród znanych zapachów znajdziemy perfumy  Oscar de la Renta Volupté, zapach został stworzony dla kobiet pewnych siebie, które nie boją się odkryć swej zmysłowości.

Nuty zapachowe
Głowy: frezja, mandarynka, melon, mimoza, osmanthus
Bazy: bursztyn, drzewo sandałowe, kadzidło, paczuli
Serca: goździk ogrodowy, heliotrop, jaśmin, konwalia, ylang-ylang

Oscar de la Renta Volupté

Są kwiatowo- zielonymi perfumami. Gdy się nimi psikam, otacza mnie kwiatowo-owocowa aura, która z czasem nabiera pudrowych nutów. Perfumy nieco przypominają mi klasyczny krem Nivea, mają podobny charakter jednak z goła są to odmienne zapachy. W tym zapachu króluje według mnie mimoza, bursztyn melon i yang yang. O dziwo wyczuwam też tutaj zapach bananów (których nie ma w kompozycji).
Zapach raczej spokojny, jednak wyczuwalny i wprawia w dobry nastrój.

Myślę, że perfumy idealne na co dzień, z powodzeniem będą pasowały też w okresach letnich. Wystarczy 1-2 psiknięcia, by czuć na sobie zapach przez 6-8 godzin. Użyte w zbyt dużej ilości mogą nieco przytłoczyć, dlatego zalecam nie szaleć z ich ilością. Trwałość jak najbardziej w porządku.
Zamykając oczy, można sobie wyobrazić egzotyczne lasy Dominikany. Pełne kwiatów, zapachu słodkich owoców i słońca. Jeśli szukacie perfumy kwiatowego z zielonymi nutami i owocową duszą, to ten zapach na pewno przypadnie Wam do gustu.

Dostępność ☞ online perfumeria