Strona główna » Oscar de la Renta Volupté woda toaletowa dla kobiet

Oscar de la Renta Volupté woda toaletowa dla kobiet

Oscar de la Renta Volupté woda toaletowa dla kobiet

Hej Wszystkim,

Oscar de la Renta Volupté. Dzisiaj przedstawiam Wam zapach, mniej znany który warto poznać i dać się mu zauroczyć.
Perfumy zostały stworzone przez wyjątkowego projektanta mody Oscar de la Renta. Ten znany projektant, urodził się na Dominikanie. Swoją przygodę z projektowaniem mody, zaczął od nauki w szkole sztuk pięknych. W dość młodym wieku, przeprowadził się aż za ocean do Hiszpanii. Jego projekty były znane z połączenia tych dwóch światów. Egzotyczna i dzika Dominikana oraz Hiszpania i jej cygańskie uroki. Wśród znanych zapachów znajdziemy perfumy  Oscar de la Renta Volupté, zapach został stworzony dla kobiet pewnych siebie, które nie boją się odkryć swej zmysłowości.

Nuty zapachowe
Głowy: frezja, mandarynka, melon, mimoza, osmanthus
Bazy: bursztyn, drzewo sandałowe, kadzidło, paczuli
Serca: goździk ogrodowy, heliotrop, jaśmin, konwalia, ylang-ylang

Oscar de la Renta Volupté

Są kwiatowo- zielonymi perfumami. Gdy się nimi psikam, otacza mnie kwiatowo-owocowa aura, która z czasem nabiera pudrowych nutów. Perfumy nieco przypominają mi klasyczny krem Nivea, mają podobny charakter jednak z goła są to odmienne zapachy. W tym zapachu króluje według mnie mimoza, bursztyn melon i yang yang. O dziwo wyczuwam też tutaj zapach bananów (których nie ma w kompozycji).
Zapach raczej spokojny, jednak wyczuwalny i wprawia w dobry nastrój.

Myślę, że perfumy idealne na co dzień, z powodzeniem będą pasowały też w okresach letnich. Wystarczy 1-2 psiknięcia, by czuć na sobie zapach przez 6-8 godzin. Użyte w zbyt dużej ilości mogą nieco przytłoczyć, dlatego zalecam nie szaleć z ich ilością. Trwałość jak najbardziej w porządku.
Zamykając oczy, można sobie wyobrazić egzotyczne lasy Dominikany. Pełne kwiatów, zapachu słodkich owoców i słońca. Jeśli szukacie perfumy kwiatowego z zielonymi nutami i owocową duszą, to ten zapach na pewno przypadnie Wam do gustu.

Dostępność ☞ online perfumeria

Inne posty

12 thoughts on “Oscar de la Renta Volupté woda toaletowa dla kobiet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *