Oil-free Krem tonujący SPF 50+

Oil-free Krem tonujący SPF 50+

Krem tonujący Oil-free SPF 50+

Ochrona przeciwsłoneczna, staje się coraz bardziej popularna w Polsce. I dobrze ! Cieszę się, że społeczeństwo jest coraz bardziej świadome tego, jak szkodliwe może być długie przebywania na słońcu bez ochrony. Ja jako dziecko chyba tylko raz miałam spaloną skórę słońcem i pamiętam, że nie było to miłe doświadczenie. Moja starsza córeczka, sama mi przypomina by ją posmarować, nie tylko wtedy gdy przebywamy na słońcu.

Krem tonizujący – co to takiego ?

Nowością kosmetyczną, z która ostatnio się spotykam jest krem tonizujący. Jest to połączenie kremu z mocno kryjącymi pudrami. Są to kosmetyki, które zapewniają nie tylko pielęgnacje, ale i wyrównują koloryty skóry oraz maskują niedoskonałości. Marka Floslek wprowadziła na rynek serie kremów tonizujących, które zawierają chemiczne filtry przeciwsłoneczne. Filtry są naprawdę mocne SPF 50+, chroni przed promieniowaniem UVA i UVB. Możemy wybierać spośród kilku wariantów, w zależności od typu naszej cery.

Oil-free Krem tonujący SPF 50+

Oil-free Krem tonujący SPF 50+ – działanie i efekty

Krem tonujący , ma jasny odcień. Jednak gdy dobrze się go rozsmaruje, ładnie wtapia się w nawet opalony kolor skóry. Faktycznie niedoskonałość skórne są mniej widoczne, a cera dobrze zmatowiona. Konsystencje ma lekką i łatwo się aplikuje, jak typowe produkty do opalania daje się wyczuć na twarzy. Miałam okazję sprawdzić krem na mocnym słońcu, i tutaj sprawdza się naprawdę dobrze. Mogę potwierdzić, że jest wodoodporny. Jednak przy długim kontakcie z wodą, wymaga ponownego nałożenia. Nieuniknione jest ponowne nakładanie filtrów przeciwsłonecznych, gdy cały dzień spędza się nad wodą. Ma typowy zapach jaki mają kosmetyki do opalania, przyznam że kojarzy mi się on z wakacjami i słoneczną pogodą.

Podsumowując krem tonujący jest naprawdę fajną opcją zarówno na co dzień a zwłaszcza gdy spędzamy czas długo na słońcu. Wysoki filtr będzie najlepszą opcją dla osób z bardzo jasną karnacją, które łatwo ulegają podrażnieniom skóry wywołanej przez słońce.Zapewnia ochronę i wyrównanie kolorytów skóry. Jest to kosmetyk wydajny a jego pojemność jest wystarczająca by wystarczyła na jeden sezon wakacyjny. Osobiście najbardziej lubię po niego sięgać,gdy wiem że moja skóra będzie narażona na większe słońce. Nie muszę się bać, że słońce mi dokuczy. Wśród składników aktywnych znajdziemy : Kompleks seboregulujący ,Eko-certyfikowany emulgator ciekłokrystaliczny, Witamina E, Filtry chemiczne. Więcej o składzie przeczytasz tutaj

A czy Wy używaliście już kiedyś kremu tonizującego ?

8 komentarzy

Dodaj komentarz