Ariana Grande Ari by Ariana Grande

Ariana Grande Ari by Ariana Grande

Ariana Grande – kim jest ?

Ariana Grande Urodzona w 1993 roku, prawdziwa artystka z krwi i kości. Śpiewa, komponuje, tworzy teksty. Trzeba przyznać, że ma wyjątkowy talent i kocha to co robi. Swój debiut zaczęła w 2008 roku na słynnym Brodwayu. Jednak dopiero rola w serialu telewizyjnym ,,Victoria znaczy zwycięstwo” przyniósł jej prawdziwy sukces. Dziś często gości między innymi na listach przebojów, zachwycając nie tylko urodą ale i pięknym głosem.

Tak, możecie się śmiać, jednak dopiero pisząc tę recenzje odkryłam, kto kryje się za zapachem Ariana Grande Ari by Ariana Grande. Przyznam, że uwielbiam odkrywać co kryje się w zapachach i jaka historia za nimi stoi. Te perfumy kupiłam w ciemno, skuszona pięknym flakonem jak promocją na darmową dostawę w moim ulubionym sklepie z perfumami.

Ariana Grande Ari by Ariana G

Ariana Grande Ari by Ariana Grande – nuty zapachowe

♩ głowy: gruszka i malina

♪ serca: konwalia, orchidea, róża

♫ baza : marshmallow, nuty drzew, piżmo

Wrażenia odnośnie perfum

Już samo opakowanie mnie urzekło i miałam cichą nadzieję, że nie tylko one skradnie moje serce. Nie myliłam się ! Zapach perfum jest na tyle piękny i oryginalny, że jest często komplementowany w towarzystwie. Nawet mój mąż spostrzegł nowy zapach i stwierdził, że ładnie pachnę.

W zapachu dominują z pewnością nuty owocowe. Jednak, to nie one dodają mu kobiecego pazura. W tle zapachu wyczuwalne są nuty kwiatowe, a wyraźnego ciepła nadają mu nuty drzewne jak i piżmo. Słodkie pianki marshamallow są jak wisienka na torcie zapachu. Myślę, że to w nich tkwi sekret nietuzinkowego zapachu.

Miłym zaskoczeniem jest bardzo dobra trwałość, w zależności od warunków pogodowych utrzymują się na ciele cały dzień. Na ubraniach znacznie dłużej. Perfumy mają średnią aurę, jednak oryginalny zapach przyciąga ,,nos”. Co bardzo polubiłam w tym zapachu to uniwersalność zapachu. Pasuje zarówno na dzień jak i na wieczór, używam go zarówno w ciepłe dni jak i w chłodne. Dla mnie to perełka wśród zapachów wydanych przez gwiazdy. Perfumy do kupienia w dobrej cenie na Notino.pl

Znacie Ariana Grande ? Jeśli nie to koniecznie poznajcie, tą wyjątkowo zdolną i piękną młodą artystkę.

8 komentarzy

Dodaj komentarz