Kosmetyki zwiększające objętość włosów od Organic Shop

Kosmetyki zwiększające objętość włosów

Kosmetyki zwiększające objętość włosów- czy działają?

Organic Shop jest matką znaną mi od dawna i dosyć często je kupuje. Przystępna cena, dobre składy i szeroki asortyment, sprawiły że polubiłam się z tą marką. Niestety nie wszystkie kosmetyki, spisały się u mnie jak należy. I tak oto właśnie stało się z szamponem do włosów oraz odżywką z serii Natural Volumising. Wypatrzyłam je jakiś czas temu w Lidlu i już wiem, że raczej po nie nie sięgnę ponownie.

Kosmetyki zwiększające objętość

Kosmetyki zwiększające objętość włosów – moja opinia

Oba kosmetyki mają dość ładny zapach. Kryją w sobie delikatne nuty malinowe, jednak zapach nie jest ani zbyt intensywny ani zbyt trwały. Moim zdaniem, jeśli szukacie ładnych zapachów kosmetyków, nie znajdziecie ich w tych dwóch gagatkach. Kosmetyki mają fajną i wygodną formę opakowania. Bardzo lubię opakowania z pompkom, dla mnie to wygoda używania.

Szampon do włosów, pieni się jak należy. Dobrze rozprowadza się na włosach i nie drażni podczas użycia. Niestety bardzo plącze włosy i pozostawia uczycie ciągłego nie do mycia włosów. Odżywka nieco ratuje ten efekt i poprawia rozczesywanie włosów. Musiałam myć włosy zawsze kilkukrotnie, aby poczuć że dobrze umyłam włosy.Odżywkę aplikuje się bez zarzutów, jest dosyć wydajna. Włosy po niej są miękkie i przyjemne w dotyku.

Niestety użycie obu kosmetyków, spowodowało u mnie odwrotny efekt od tego zamierzonego przez producenta. Kosmetyki zwiększające objętość włosów ? Nie na pewno ! Włosy po użyciu bardzo szybko się przetłuszczają, mimo że miękkie są bardzo obciążone. Wyglądałam po nich nie świeżo już po nie całej dobie od użycia. W przypadku moich włosów, te dwa produkty kompletnie się nie spisały. Na pewno na uwagę zasługuje fakt, że kosmetyki mają całki dobry skład i niską cenę.

17 komentarzy do “Kosmetyki zwiększające objętość włosów od Organic Shop”

  1. Nie miałam tych kosmetyków.
    Bardzo często się zdarza, przynajmniej z moimi włosami, że jeśli szampon ma coś robić, wygładzać albo właśnie odwrotnie ma podnosić i robić burzę z ogromną ilością włosów to one szybko się przetłuszczają.
    Szkoda…
    Jestem ciekawa czy i u mnie byłoby podobnie z tym szamponem i odżywką jak u Ciebie 🙂

  2. Kiedyś miałam ochotę na produkty do włosów tej marki, ale wszędzie gdzie patrzyłam to miały olej kokosowy w składzie. A ten moim włosom wyjątkowo nie pasuje. Ta seria też mnie nie kusi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *