Revolution PRO Nath

Revolution PRO Nath – Palety Natalii Siwiec

Revolution PRO Nath

Revolution PRO Nath ta nazwa paletki nie wiele mi mówiła, gdy zdecydowałam się na jej zakup. Dopiero z czasem, skojarzyłam że została zaprojektowana przez znaną Natalię Siwiec. Przyznam, że nigdy nie kieruje się tym, czy dany produkt jest polecany czy stworzony przez celebrytów.

Revolution PRO Nath – co mnie w niej urzekło

Gdy tylko zobaczyłam tą paletkę na Notino , stwierdziłam że jest idealna dla mnie. Bardzo ładna kolorystyka i fajna forma opakowania. Po prostu wpadła mi w oko i poczułam, że się z nią polubię i to bardzo. Gdy w końcu zobaczyłam ją na żywo, nie doznałam żadnego zawodu. Paletka ma fajny rozmiar, opakowanie z mocnego kartonu ( co dla mnie jest dużym plusem). Jedynie co by mogło być lepsze to to, żeby paletka się sama nie zamykała podczas używania.

Zdecydowałam się na wersję Revolution PRO nie bez powodu. Liczyłam na lepszą jakość, dobrą pigmentacje i użycie. W moim odczuciu, otrzymałam wszystko czego oczekiwałam. Pigmentacja jak dla mnie bajka ! Od mocnej po średnią, którą można stopniować. Cienie świetnie się blendują i łatwo nakładają. Cieni w paletce jest 15, każda ma około 1 gram. Możemy w niej znaleźć zarówno maty : Superb, Sand, Radiani, Lovely, Mystery, Satin, Era, Choici , Blend, Espresso. Oraz cienie z błyszczącym lub satynowym wykończeniem: Darling, Stiking, Mesmeric, Sketch, Classy

Komu się spodoba ta paletka ?

Kolorystyka paletki jest dla mnie stworzona. Znalazłam tutaj cienie które używam w makijażu dziennym jak i wieczorowym. Bardzo ją polubiłam i z chęcią po nią sięgam. Wegańska formuła cieni, na pewno znajdzie wielu zwolenników. Dodam, że nie jestem profesjonalistką. Dlatego sądzę, że ta paletka będzie odpowiednia zwłaszcza dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z makijażem. Paletka w sieci cieszy się dużym powodzeniem i wiele osób ją chwali. Osobiści jestem z niej bardzo zadowolona, w zupełności wystarcza mi na moje makijaże.

20 komentarzy

Dodaj komentarz