Armani Emporio In Love With You

Armani Emporio In Love With You

Marka Armani, została stworzona przez jednego z najzdolniejszych włoskich projektantów mody. Jego kariera, jednak nie od początku wiązała się z projektowaniem mody. Miał być lekarzem, ale porzucił tę myśl na rzecz fotografii. Z czasem, pracował jako dekorator witryn by na końcu zająć się modą. Pierwsze kroki stawiał na rzecz domu mody Nino Cerrutii. Po latach wraz z swoim partnerem Sergio Galeottim, stworzyli markę która zachwyca do dzisiaj.

Nuty zapachowe
Głowy: czarna porzeczka, czereśnia, mailna
Bazy: irys, paczuli, wanilia
Serca: davana, jaśmin arabski, róża

Perfumy Armani Emporio In Love With You, są jednym z najnowszych zapachów marki. Zostały zaprezentowane w 2019 roku, wraz z wersją męską zapachu.
W perfumach najpierw przebijają się soczyste i słodkie nuty zapachowe owoców takich jak czarna porzeczka, malina i czereśnia. Kolejnie zapach odkrywa przed nami kwiatową duszę, gdzie jaśmin arabski jest bardziej wyczuwalny. Zmysłowości zapachowi nadaje subtelny irys by na końcu wraz z egzotyczną paczulą i kremową wanilią, urzekać kombinacją nut zapachowych.

Zapach z początku może wydawać się nieco za słodki, jednak gdy całkowicie się otworzy, okazuje się pełen elegancji i wyrafinowanego szyku.Trwałość perfum jest zadowalająca, będą z nami cały dzień a na ubraniach pozostaną znacznie dłużej. Perfumy spodobają się każdej kobiecie, która chce podkreślić swoją kobiecość w sposób subtelny i zmysłowy. Perfumy w moim zdaniu doskonale spiszą się na wieczorne wyjścia, będą również udane na co dzień.

Myślę, że ten zapach szczególnym powodzeniem będzie się cieszył u bardziej dojrzałych kobiet. Kobiet, które znają już swój styl, jak i takich które stawiają na ponadczasową elegancje i szyk, która urzeka w marce Armanii. Dostępność ☞ Notino.pl

Możesz również polubić

13 komentarzy

 1. Cherry Belle

  Miałam chyba kiedyś zamiennik tego zapaszku, Armani to klasa 🙂

 2. Madame Raspberry

  Niestety, wszystkie tego typu zapachy mnie uczulają, ale zdjęcia super 🙂

 3. Chocolade

  Bardzo przypominają mi La Vie Est Belle 😉

 4. Sakuranko

  Oh very nice product
  the packaging is super pretty
  xx

 5. Agatea

  Zapachy od Armaniego lubie ale tego jeszcze nie testowałam. Musze go sprawdzić przy kolejnej wizycie w perfumerii

 6. Milena M

  Nie znam, ciekawe czy by mi się spodobał.

 7. Dorota

  Zapachu nie znam, ale chętnie powącham. Z Twojego opisu wynika, że musi być piękny 🙂

 8. lukaszmakeup.pl

  Kiedyś wąchałem i podobają mi się te nuty 🙂

Dodaj komentarz