Avon Life Colour by K.T.

Avon Life Colour

Avon Life Colour

Hej Wszystkim,
Perfumy Avon Life Colour by K.T. zostały wydane w 2018 roku. Zostały stworzone przez światową markę Kenzo. Historia marki Kenzo sięga lat 70, założycielem marki jest Kenzo Takada. Ten znany projektant mody, tak bardzo zakochał się w modzie, że przeprowadził się z Tokio do Paryża po to by tworzyć. Obecnie marka jest znana nie tylko z ubrań ale i z charakterystycznych perfum. Trzeba przyznać, że stanowią one kwintesencje stylu a każdy flakon wygląda zjawiskowo.

Nuty zapachowe

Głowy: gruszka, malina, różowa peonia
Bazy: drewno sandałowe, cedrowe, biały zamsz
Serca: magnolia, irys aksamitny, ryż basmati

Buteleczka perfum Avon Life Colour by K.T., ukazuje swoje prawdziwe piękno dopiero gdy otuli ją światło słońca. Przebijające się przez buteleczkę promienie słońca, dosłownie kolorują świat. Efekt zachwyca, tak jak światło w kolorowym lampionie. Już po samej buteleczce, można spodziewać się tego co skrywa się w środku.
Kompozycja zapachowa mnie urzekła i przyznam, że jest bardzo oryginalna. Nie wiem, czy ten zapach spodoba się wszystkim. Myślę jednak, ze wielbiciele marki perfum marki Kenzo, nie przejdą obojętnie obok tego zapachu.

W pierwszym odczuciu, zapach perfum jest orzeźwiający. Słodkie kwaśne nuty owoców takich jak gruszka i malina, dodają energii i napawają nas pozytywną energią W tle wiedzie prym drzewo cedrowe. Z czasem, zapach staje się bardziej subtelny a kwiatowe nuty zapachowe przejmują pałeczkę. Wyczuwalna jest woń  magnolii i irysa oraz różowej peonii. Dopełnieniem zapachów, które nadają aksamitności jest ryż basmati oraz biały zamsz.
Jest to zapach idealny na okres letni, orzeźwia i otula nas zapachem dodając energii przez cały dzień. Zdecydowanie jest to dobra propozycja dla optymistek, które czerpią z życia całymi garściami.
Zapach ma średnią aurę i nie ma zbyt mocnej intensywności zapachu. Utrzymuje się jednak na skórze cały dzień, śmiało mogę powiedzieć że po 8 godzinach, wciąż czuje go na sobie.

 A czy Wy przywiązujecie uwagę do wyglądu flakonu ?

10 komentarzy

Dodaj komentarz