Dermena do rzęs – odżywka i maskara

Dermena do rzęs

Dermena do rzęs i brwi – czyli co nieco o odżywce dermena® LASH oraz maskarze pielęgnacyjnej dermena® LASH

Co mówi producent:

dermena® lash care to specjalistyczna linia preparatów dermokosmetycznych kierowana do problemu osłabionych, zniszczonych i przerzedzonych rzęs i brwi. Unikalny skład produktów, oparty o molekułę Regen7, zapewnia właściwą pielęgnację, wzmocnienie i regenerację rzęs i brwi. dermena® lash stymuluje odrastanie, zgęszcza i hamuje wypadanie rzęs i brwi. Polecana jest osobom o oczach wrażliwyc

ODŻYWKA dermena® LASH

Odżywka na pierwszy rzut oka, może wydawać się jak inne odżywki do rzęs i brwi. Jest podzielona na dwie części, jedną z małym pędzelkiem do rzęs i drugą z szczoteczką do brwi. Produkt naprawdę wygodny w użyciu. I co najważniejsze, nie powoduje szczypania oczu. Niestety często zdarzało mi się w podobnych odżywkach. Po nałożeniu pędzelkiem odżywki na rzęsy, nie czuję żadnego dyskomfortu. Zdarza mi się też czasem przeczesać szczoteczką również i rzęsy. Dodam, że noszę soczewki i dla mnie priorytetem jest brak podrażnienia. Proste i wygodne użycie odżywki, jest na pewno zaletą tego kosmetyku.

Zacznijmy od najważniejszego. Czy odżywka coś daje ? Używam kosmetyku regularnie wraz z maskarą od miesiąca i mogę śmiało powiedzieć – TAK ! Tak, ta odżywka daje widoczne rezultaty, które mnie niezmiernie cieszą.

Moje brwi, mają tendencje do miejscowego wypadania włosków co jest często widoczne. Dzięki tej odżywce, udało mi się na nowo wypełnić ubytki nowymi włoskami. Brwi się ładnie zagęściły i wyglądają zdrowiej. W kwestii rzęs, myślę że zdjęcia porównawcze będą najlepszym dowodem na to, że odżywka działa. Jak dla mnie super efekt. Rzęsy nieco się przyciemniły, zagęściły i są po prostu bardziej widoczne. Cieszę się, że mogę za pomocą odżywki nadać im ładniejszego wyglądu.

Warto wspomnieć o składnikach aktywnych kosmetyki, wśród których znajdziemy między innymi : Molekuła Regen 7, Kompleks aktywny Biotynyl-GHK (Gly-His-Lys) z prowitaminą B5, Kreatyna, Fucogel®

MASCARA PIELĘGNACYJNA dermena® LASH

Maskara posiada wygodną w użyciu szczoteczkę silikonową. Dobrze aplikuje się na rzęsy, nie powodując przy tym łzawienia oczu. W moim przypadku nieco skleja rzęsy, jednak nie jest to kłopotliwe. Rzęsy są pogrubione, optycznie wydłużone i bardziej czarne. Maskarę stosuje solę lub jako bazę pod inną maskarę. Po wyschnięciu nie odbija się na powiekach, ani nie kruszy w ciągu dnia. Spokojnie utrzymuje się cały dzień, bez konieczności poprawiania.

Przez cały miesiąc używałam ją wraz z odżywką z tej serii. Efekty użycia SĄ są bez zarzutów. Rzęsy się wzmocniły,i mniej wypadają. Bardziej się zagęściły. Myślę, że stosowanie maskary wraz z odżywką, stanowi fajny duet aby wzmocnić i zagęścić rzęsy.

A czy Wy używacie odżywek do rzęs czy wolicie postawić na modne ostatnio przedłużane rzęsy ?

12 komentarzy do “Dermena do rzęs – odżywka i maskara”

  1. Ja wolę zdecydowanie pielęgnację aniżeli przedłużanie rzęs i tego typu zabawy. Z reguły posiadam dość długie i gęste rzęsy, ale jakiś czas temu uzywałam serum z Molash i niesamowicie zaskoczył mnie efekt 🙂
    Pozdrawiam, Niebieska Niezapominajka 🙂

    Odpowiedz

Leave a Reply

%d bloggers like this: