Armani Sì – zapach który urzeka


Armani , są jednymi z najbardziej popularnych zapachów naszych czasów. Zostały stworzone z myślą o kobiecie nowoczesnej, silnej która zawsze stawia na klasę. Łączy w sobie wolność i niepowtarzalne naturalne piękno. Jest to zapach bardzo charakterystyczny i łatwy do rozpoznania. Perfumy cieszą się, nieprzemijającą popularnością od 2013 roku, kiedy to zostały wydane przez światowej klasy dom mody Armani.

Nuty zapachowe

Głowy: liście czarnej porzeczki
 Bazy: ambroxan, nuty drzew, paczuli, wanilia
Serca: frezja, róża

Armani Si – jaki moim zdaniem jest zapach ?

Perfumy mają dużą intensywność i szeroką aurę. Wystarczy jedno psiknięcie, by zapach otulał nas cały dzień. Łatwo też rozpoznać go i wychwycić w tłumie ludzi, przyciągają mocno uwagę. Szczególną popularnością, cieszę się wśród dojrzałych kobiet, które są postawić na klasykę która urzeka. Zapach jest według mnie taką esencją kobiecości i wyrafinowanego szyku. W pierwszym odczuciu słodkie, jednak z czasem odkrywają przed nami nieco świeżości i szyprowych nut.

Nuty liści czarnej porzeczki, grają tutaj pierwsze skrzypce. Są wyczuwalne, przez cały czas noszenia. W zapachu skrywają się inne akcenty , które nadają zapachowi słodkiej i wdzięcznej kobiecości. Nuty kwiatowe, w których paczula jest najbardziej wyczuwalna przeplatają się przez aromaty frezji róży i wanilii. Nutą zapachową, która równoważy i splata w całość akordy jest ambroxan.
Ponieważ zapach jest naprawdę mocny, trzeba uważać z jego dozowaniem. Wystarczy niewielka ilość, by czarować zapachem przez cały dzień. To sprawia, że perfumy są bardzo wydajne. Warto sięgnąć po nie zwłaszcza na wieczorne wyjścia, z pewnością dodadzą kobiecości każdej stylizacji.

Dostępność ☞ online perfumeria

A czy Wy znacie perfumy Armani Si ?

10 komentarzy do “Armani Sì – zapach który urzeka”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *