Burn Active suplement diety

Burn Active – co to takiego ?

Jest to suplement diety, którego głównym celem jest redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej. Poprzez generacje termogenezy i lipolizy. Suplement jest oparty na naturalnych składnikach. Zmniejsza apetyt i pomaga oczyścić organizm z toksyn. Suplement jest skierowany zwłaszcza do osób aktywnych.

W skład produktu wchodzą składniki :

PIPERYNA to składnik pieprzu, którzy nie tylko nadaje mu ostry, piekący smak, ale również posiada właściwości odchudzające. Piperyna bowiem wzmaga proces termogenezy i lipolizy, oczyszcza organizm, działa antybakteryjnie, działa moczopędnie
i pobudza do szybszego pozbywania się produktów przemiany materii.

ZIELONA HERBATA poprawia krążenie i procesy trawienne, obniża poziom złego cholesterolu, eliminuje problemy żołądkowe i wzdęcia, chroni przed skokami cukru we krwi. Wykazuje działanie antybakteryjne, a także przyspiesza metabolizm i spalanie tkanki tłuszczowej, oraz pomaga zwalczyć uczucie łaknienia.

GUARANA to roślina z Południowej i Środkowej Ameryki, której nasiona za sprawą dużej zawartości kofeiny wykazują właściwości pobudzające i odchudzające. Guarana zwiększa spalanie tkanki tłuszczowej i wydatkowanie energii, co w rezultacie prowadzi do redukcji masy ciała.

PIEPRZ CAYENNE dzięki wysokiej zawartości kapsaicyny przyspiesza przemianę materii, pobudza komórki żołądka do produkcji korzystnych soków ochronnych, wspomaga proces trawienia oraz likwiduje wzdęcia. Ponadto wspomaga leczenie wrzodów układu pokarmowego.

CHROM to pierwiastek, który przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej oraz hamuje napady wilczego apetytu. Ponadto pozwala utrzymać w normie poziom cholesterolu,
a także bierze udział w procesach przemiany materii, a przede wszystkim pobudza trzustkę do produkcji insuliny i uczestniczy w przemianie węglowodanów i białek.

Burn Active – moja opinia

Zacznę trochę od siebie. Jestem osobą średnio aktywną. Jeszcze na początku listopada chodziłam na siłownię ale od trzech tygodni, moja aktywność nieco zmalałam. Ćwiczę codziennie co najmniej 15-30 minut, chodzę też często na długie spacery. Staram się odżywiać zdrowo i mniej podjadać, co wychodzi z różnym skutkiem. Do suplementów typowo odchudzających podchodzę z rezerwą, wiem że same ich używanie nie da większych efektów.

Skład Burn Active bardzo mi odpowiada i przyznam, że z większą chęcią po niego sięgam. Tabletki mają formę kapsułek, które można otworzyć. Radzę jednak tego nie robić, gdyż ostre składniki suplementu, mogą podrażnić. Przyznam, że stosowałam wcześniej podobne formy wspomagania metabolizmu w postaci dodawania przypraw do kawy (cynamon, pieprz cayenne) ale nie były do końca dla mnie przyjemne. Dlatego forma tabletek, bardzo mi odpowiadała. Wystarczyło z rana popić tabletkę dużą ilością wody, aby podkręcić metabolizm.

Burn Active – efekty

Spodziewałam się, że efektów nie będzie. Jak już wspomniałam, moja aktywność fizyczna nieco spadła. Mogę przypuszczać, że przy większej aktywności fizycznej, można mówić o prawdziwych efektach. Naprawdę zaskoczyłam się, gdy przyszło do pomiarów które robię raz w miesiącu. Z brzucha ubyło mi około 5 cm, co dla mnie jest super efektem. Niestety nie umiem do końca określić, jak duży na ten wynik miał suplement diety.

Efektem, który na pewno zauważyłam jest zmniejszenie łaknienia. Pomijając dni przed miesiączką, mój apetyt nieco zmalał z czego bardzo się cieszę. W kwestii ubycia kilogramów, mogę powiedzieć szerze że ubyło mi około 1-1,5 kilograma. Dla niektórych, efekty mogą być znikome. Sądzę jednak,że waga w moim przypadku nie jest do końca miarodajnym wynikiem. Najbardziej różnicę widać po centymetrach na brzuchu.

Śmiało mogę ten suplement polecić zwłaszcza aktywnym osobą, które chcą wspomóc spalanie tkanki tłuszczowej. Jest to również, świetna opcja by poprawić nieco swój metabolizm i zmniejszyć apetyt. Warto wspomnieć, ze tego typu suplementy trzeba traktować jako dodatek do odchudzania. Na plus zasługuje naturalny skład i właśnie on zachęca mnie by kontynuować kurację.

Ciekawych odsyłam do strony, gdzie można zamówić próbne opakowanie i przekonać się o działaniu suplementu diety na samym sobie. https://burnactive.pl/

4 komentarze

Dodaj komentarz