Isana Blütenkraft naturalny szampon i odżywka

Isana Blütenkraft nowa linia naturalnych kosmetyków Rossmana

Isana Blütenkraft , niestety jak na razie jest dostępna tylko za granicą. Liczę na to, że ta seria kosmetyków będzie dostępna również w Polsce. Składy są w 90% naturalne. Szaty graficzne jak dla mnie świetne i od razu przyciągają wzrok. Do wyboru mamy : szampon, odżywkę, maseczkę, spray do włosów. Dostępne są trzy serie : nabłyszczająca, dodająca objętości i intensywnie odżywiająca. Warto wspomnieć, że butelki zostały w 25% z recyklingu i wolne od mikro plastiku.

Isana Blütenkraft

ISANA Blütenkraft Volumen Shampoo

Szampon ma żelową i nieco rzadką konsystencje. Pieni się bardzo dobrze, nie plącząc podczas mycia włosów. Zapach jest piękny i kwiatowy, bardzo przyjemny dla nosa. Wśród składników aktywnych w kosmetyku znajdziemy: Wodę bambusową, ekstrakt z kwiatów kaktusa oraz nektarem kwiatowym.

Szampon spisuje się całkiem nieźle. Wystarczy umyć nim włosy jeden raz, dla pełnego komfortu oczyszczenia skóry głowy i włosów. W pojedynkę radzi sobie dobrze, w moim odczuciu wymaga użycia później odżywki. Włosy po umyciu, są uniesione u nasady i mają więcej objętości. Wizualnie prezentują się na zdrowsze i pełne wigoru.

ISANA Blütenkraft

Glanz Spülung

Przyznam, że rzadko kiedy kupuje kosmetyki nabłyszczające do włosów. Tą odżywkę kupiłam przez pomyłkę (niestety nie doczytałam etykiety do końca). Mimo tego, postanowiłam użyć tej odżywki do włosów. Odżywka ma kwiatowy i nieco bardziej owocowy zapach. Konsystencje typową kremową. Bardzo łatwo rozprowadza się na włosach i miło stosuje. Wśród składników aktywnych znajdziemy tutaj: ekstrakt z marakui, olej ryżowy oraz nektarem kwiatowym.

Przyznam, że po cichu liczyłam na to, że odżywka skradła moje serce. Niestety po użyciu, mogę wywnioskować że nie jest to kosmetyk dla mnie. Nie mogę jednak stwierdzić, że jest to zła odżywka. Robi to co ma zadane. Włosy po użyciu odżywki, pięknie błyszczą i wizualnie prezentują się niczym dotknięte czarodziejską różdżką. Niestety ten czar szybko pryska i już po niespełna dniu, włosy zyskują przyklap i przetłuszczenie się. Naprawdę, nie pamiętam kiedy moje włosy tak źle wyglądały po użyciu odżywki na drugi dzień.

https://www.instagram.com/p/B2oicZooCfm/

Isana Blütenkraft ogólnie

Mimo, że odżywka do włosów okazała się nie wypałem, to mam ochotę na więcej. Ta seria kosmetyków po prostu cudnie pachnie i nie sposób przejść obojętnie obok tych butelek. Myślę, że w przyszłości zdecyduje się na serię intensywnie odżywczą. Mam również szczerzą nadzieję, że ta seria kosmetyków zawita w naszych Polskich Rossmanach.

1 komentarz do “Isana Blütenkraft naturalny szampon i odżywka”

Leave a Reply

%d bloggers like this: