Maseczki do włosów Fitokosmetik

Maseczki do włosów Fitokosmetik

Kosmetyki do włosów są zdecydowanie tymi które najczęściej kupuję i z chęcią sięgam po nowości. Tym razem zdecydowałam się na markę  Fitokosmetik a dokładniej na maseczki z serii Organiczne maski do włosów:  Blask i odżywienie, stymulacja wzrostu, nawilżenie i wzrost.

Fitokosmetik – Organiczna maska do włosów Blask i odżywienie – włosy farbowane – olej arganowy

Moja opinia
W zapachu tej maseczki, można się zakochać. Pachnie słodko gruszkami, jednak nie jest to mdły ani ciężki zapach. Pachnie za to tak apetycznie, że ciężko powstrzymać się by maseczki nie zjeść. Konsystencje ma typową dla balsamów do włosów, nie jest ona za rzadka ani za gęsta. Nałożona maska na włosach, łatwo się rozprowadza i z nich nie spływa. Efekty są świetne, nawet bardzo zniszczone włosy, zyskują porcje regeneracji. Znacznie łatwiej się rozczesują i są miłe i delikatne w dotyku. Prezentują się zdrowo i mają w sobie pełno blasku.

Fitokosmetik – Organiczna maska do włosów – Stymulacja wzrostu – olej cyprysowy, eukaliptusowy, migdałowy

Maseczka również posiada ładny zapach, nie jest on jednak tak urzekający jak poprzednika. Konsystencje ma znacznie rzadszą, maska ma sobie również niewielką ilość drobinek piling-ujących. Dobrze wpływa na stan skóry głowy, nie powoduje przetłuszczenia ani obciążenia włosów. Niestety nie do końca mogę stwierdzić czy stymuluje wzrost włosów. Jestem jednak chętna kontynuować stosowanie tej maski. Efekty użycia zadowalają mnie, włoski są odżywione i wglądają zdrowo. Łatwiej się rozczesują, są odżywione jak po nie jednej maseczce którą miałam okazję stosować.

Fitokosmetik – Organiczna maska do włosów – Nawilżenie i wzrost – masło shea

Cena około 11 zł / Dostępność, skład i informacje tutaj

Maseczkę pod względem działania mogłabym określić jako połączenie dwóch poprzednich masek. Pachnie ładnie ale nie tak bardzo jak maseczka blask i odżywienie. Jest średnio gęsta, aplikuje się ją na włosy bez problemu. Bardzo dobrze wygładza włosy i nadaje im miękkości. Efekty użycia powinny zadowolić większość włosomaniaczek. Jedno opakowanie spokojnie wystarczyło na moje włosy sięgające prawie ramion.

6 komentarzy

Dodaj komentarz